Podlaska Piłka

3 liga

Olimpia Zambrów się wzmacnia. Cztery transfery do klubu

POTRZEBUJESZ BUSA, LAWETY, PRZYCZEPKI? U NICH WYNAJMIESZ SZYBKO I TANIO!

Przed nowym sezonem w 3. lidze Olimpia Zambrów zakontraktowała już czterech zawodników. Klub chce utrzymać się w 3. lidze i robi wszystko, żeby wzmocnić rywalizację w zespole.

Pierwszym wzmocnieniem Olimpii jest Robert Tunkiewicz. To 32-letni, doświadczony pomocnik, który ostatnio grał w Zawiszy Bydgoszcz. Wcześniej reprezentował barwy Siarki Tarnobrzeg, KKS-u Kalisz, Siarki Tarnobrzeg. czy Stomilu Olsztyn. W sezonie 2015/2016 Tunkiewicz grał już w Olimpii Zambrów.

Drugie wzmocnienie to młodszy o 11 lat od Tunkiewicza pomocnik Kacper Głowicki, który przychodzi do Zambrowa z Jagiellonii II Białystok.

Trzeci zawodnik, który pomoże Olimpii utrzymać się w 3. lidze to Rafał Parobczyk, pomocnik, wychowanek Legii Warszawa, który grał Siarce Tarnobrzeg, Pelikanie Łowicz, Victorii Sulejówek, Unii Skierniewice. W ostatnim sezonie reprezentował barwy Polonii Warszawa, ale był raczej piłkarzem rezerwowym.

Czwartym wzmocnieniem zambrowian jest 24-latek Rafał Kiczuk, który również sezon 2021/2022 spędził w Polonii Warszawa. To obrońca urodzony w Sokółce, który grał już w Jagiellonii II, Wiśle Puławy i Orlętach Radzyń Podlaski.

Źródło: https://www.facebook.com/OlimpiaZambrow

PRZEJDŹ NA STRONĘ GŁÓWNĄ I ZAGŁOSUJ W ANKIECIE: KTÓRE MIEJSCE ZAJMIE OLIMPIA W 3. LIDZE?

ZAMÓW USŁUGI FOTOWOLTAICZNE W FALCON ENERGY, A FIRMA PRZEKAŻE 3% WARTOŚCI INWESTYCJI NA KLUB, KTÓRY WSKAŻESZ!
POTRZEBUJESZ RENOWACJI BOISKA? ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ!POTRZEBUJESZ RENOWACJI BOISKA? ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ!
REALIZACJA PROGRAMU KLUB 2022! NAJLEPSZA OFERTA W KAJASPORT.PL. KLIKNIJ W BANER, ŻEBY SKORZYSTAĆ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.