3 liga

Wissa przegrała z liderem. 22 porażka w sezonie

Wissa Szczuczyn w Dzień Dziecka przegrała 22 mecz w sezonie. Tym razem porażka była wkalkulowana, bo do Szczuczyna przyjechał lider – Legionovia Legionowo.

Już w 10. minucie goście wyszli na prowadzenie za sprawą gola Konrada Zakliki. 8 minut później było już 2:0, a gola dla Legionovii zdobył Grzegorz Wojdyga. Do przerwy było 0:2. W drugiej połowie długo Wissie udawało się utrzymywać ten wynik, ale na 16 minut przed końcem regulaminowego czasu gry po raz drugi do siatki Wissy trafił Wojdyga, ustalając wynik na 0:3.

Była to 22 porażka Wissy w sezonie. Drużyna Samuela Tomara w rundzie wiosennej zgromadziła tylko 5 punktów. Dla porównania, w rundzie jesiennej piłkarze Wissy, pod wodzą trenera Gałązki, zdobyli13 punktów. Do końca sezonu pozostały jeszcze trzy kolejki, ale w kolejnej serii gier Wissa pauzuje.

W 35. kolejce porażkę odniosła też Jagiellonia II Białystok. Przegrała u siebie z Bronią Radom 1:2