Po ostatnim ligowym meczu Tur-Hetman (7:0) wypowiedzi do kamery udzielił trener Hetmana Białystok Mirosław Mojsiuszko.
Rzadko możemy posłuchać, co do powiedzenia ma trener ostatniego w tabeli Hetmana, dlatego wypowiedź trenera Mojsiuszki cytujemy w całości poniżej. Kto woli, może jej posłuchać na filmie.
„Zespół nasz przegrał dzisiaj 7:0, ale rzeczywiście z zespołem Tura bardzo dobrze dysponowanym, przy czym, jak sama tabela wskazuje, my nie stanowimy w 4. lidze jakiegoś zagrożenia dla zespołów. Jest to zespół sztucznie stworzony, przed sezonem 21 z 22 zawodników odeszło z drużyny, a jak została zrealizowana jakaś forma zawodników po pierwszej rundzie, to znowu w przerwie odeszło 9 zawodników. Bez pieniędzy, bez uzupełnień, na tym poziomie ligi, która jest bardzo silna, wygląda to tak, jak wygląda. Ilość zdobytych punktów nie jest przypadkiem” – powiedział trener Mojsiuszko.
Hetman w tym sezonie jeszcze nie wygrał. W 24 kolejkach zdobył tylko dwa punkty (2 remisy). Najbliższy mecz Hetman zagra u siebie z KS-em Wasilków.
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7Lm52f6RHUw
3 liga 3 liga piłki nożnej 4 liga 4 liga podlaska 4 liga pzpn A KLASA A klasa podlaska Cresovia Siemiatycze Dąb Dąbrowa Białostocka futbalo białystok Futsal Hetman Tykocin jagiellonia białystok Jagiellonia II Białystok klasa okręgowa Krypnianka Krypno KS Grabówka KS Wasilków LZS Krynki MKS MIELNIK MKS Pogoń Łapy MOSP Białystok Narew Choroszcz okręgówka okręgówka podlaska Olimpia Zambrów Orlęta Czyżew Orzeł Kolno Piast Białystok podlaska okręgówka podlaska piłka podlaski związek piłki nożnej Puchar Polski Puszcza Hajnówka Ruch Wysokie Mazowieckie Sparta Augustów sparta szepietowo Tur Bielsk Podlaski Unia Ciechanowiec warmia grajewo wigry suwałki wissa szczuczyn Włókniarz Białystok ŁKS Łomża Żubr Drohiczyn





