
W związku z możliwym napływem dużej liczby Ukraińców do Polski, Cezary Kulesza proponuje, aby zawodnicy z Ukrainy nie byli wliczani do limitu zawodników spoza Unii Europejskiej.
Zawodnicy z Ukrainy, jeśli ta propozycja zostanie przegłosowana, będą traktowani jak piłkarze z terenu Unii Europejskiej. Może to oznaczać wzrost liczby Ukraińców w kadrach klubów, także podlaskich.
O propozycji prezes Kulesza poinformował na Twitterze.
Na najbliższym posiedzeniu Zarządu PZPN zgłoszę wniosek, aby Ukraińcy nie byli wliczani do limitu cudzoziemców spoza krajów UE. Dla wszystkich szczebli rozgrywek piłkarskich. Dzięki temu zwiększymy ich szanse na znalezienie klubów w Polsce w tym trudnym czasie 🇵🇱🤝🇺🇦
— Cezary Kulesza (@Czarek_Kulesza) February 25, 2022
OFERTY PARTNERÓW PORTALU






