Podlaska Piłka

PUCHAR

Kolejne stadiony w Podlaskiem zyskają nowe oblicze

Stadionowych dobrych wieści ciąg dalszy. Wiecie już od nas o przebudowie stadionu w Ciechanowcu i Knyszynie. Do tego grona dołączają kolejne obiekty.

Prawie 4,5 miliona złotych otrzymał Bielsk Podlaski na przebudowę obiektów MOSiR-u wraz z zapleczem szatniowo-sanitarnym. Z obiektów korzysta czwartoligowy Tur.

Ponad 800 tysięcy złotych otrzymało miasto Krynki.

„810 tysięcy to pieniądze które w ramach zaplanowanej przez Miasto i Gmina Krynki inwestycji przeznaczone zostaną na modernizację infrastruktury sportowej OSiR w Krynkach, a więc Naszego domu! Jak słusznie zauważył opiekun OSiR Karol Nosewicz drugą z inwestycji o kwocie ponad 300 tysięcy jest nowy autobus do przewozu dzieci i młodzieży który będzie służył również zawodnikom”czytamy we wpisie LZS-u Krynki.

Nowy obiekt powstanie też w Augustowie. Miasto dofinansowane zostało przez rząd kwotą 30 milionów złotych. Część tych pieniędzy będzie przeznaczona na przebudowę stadionu lekkoatletyczno-piłkarskiego przy ul. Tytoniowej. Tam swoje mecze rozgrywa Sparta.

4 miliony 950 tysięcy złotych na przebudowę boiska piłkarskiego otrzymała gmina Rutki. Z boiska korzysta drużyna miejscowego GKS-u.

Pieniądze na inwestycje pochodzą z rządowego programu „Polski Ład”.

Fot. pixabay.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.