3 liga

Terminarz 3. ligi grupa 1. Z kim zagrają nasi trzecioligowcy?

Fot. pixabay.com

Znamy już terminarz pierwszej grupy 3. ligi, w której w kolejny sezonie zagrają dwaj podlascy reprezentanci – Jagiellonia II Białystok i Wissa Szczuczyn.

Wissa w pierwszym meczu zagra u siebie z Błonianką Błonie. Jagiellonia II zagra na wyjeździe z Legionovią Legionowo. W drugiej kolejce dojdzie do derbów województwa podlaskiego. Pełny terminarz do zobaczenia poniżej.

W ostatnich dniach podjęto decyzję o powiększeniu ligi do 19 zespołów. W związku z tym w lidze utrzymali się: GKS Wikielec i Pelikan Łowicz, które wcześniej zostały już zdegradowane.

 Kolejka 1 – 7-8 sierpnia
 Pauza: Legia II Warszawa.
 
Pilica BiałobrzegiZnicz Biała Piska
Mamry GiżyckoLechia Tomaszów Mazowiecki
Broń RadomKS Kutno
Pelikan ŁowiczSokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS II ŁódźUrsus Warszawa
GKS WikielecŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia LegionowoJagiellonia II Białystok
Wissa SzczuczynBłonianka Błonie
Unia SkierniewicePolonia Warszawa
 Kolejka 2 – 14-15 sierpnia
 Pauza: Polonia Warszawa.
 
Błonianka BłonieUnia Skierniewice
Jagiellonia II BiałystokWissa Szczuczyn
Świt Nowy Dwór MazowieckiLegionovia Legionowo
Ursus WarszawaGKS Wikielec
Sokół Aleksandrów ŁódzkiŁKS II Łódź
KS KutnoPelikan Łowicz
Lechia Tomaszów MazowieckiBroń Radom
Znicz Biała PiskaMamry Giżycko
Legia II WarszawaPilica Białobrzegi
 Kolejka 3 – 18 sierpnia
 Pauza: Pilica Białobrzegi.
 
Mamry GiżyckoLegia II Warszawa
Broń RadomZnicz Biała Piska
Pelikan ŁowiczLechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS II ŁódźKS Kutno
GKS WikielecSokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia LegionowoUrsus Warszawa
Wissa SzczuczynŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
Unia SkierniewiceJagiellonia II Białystok
Polonia WarszawaBłonianka Błonie
 Kolejka 4 – 21-22 sierpnia
 Pauza: Błonianka Błonie.
 
Jagiellonia II BiałystokPolonia Warszawa
Świt Nowy Dwór MazowieckiUnia Skierniewice
Ursus WarszawaWissa Szczuczyn
Sokół Aleksandrów ŁódzkiLegionovia Legionowo
KS KutnoGKS Wikielec
Lechia Tomaszów MazowieckiŁKS II Łódź
Znicz Biała PiskaPelikan Łowicz
Legia II WarszawaBroń Radom
Pilica BiałobrzegiMamry Giżycko
 Kolejka 5 – 28-29 sierpnia
 Pauza: Mamry Giżycko.
 
Broń RadomPilica Białobrzegi
Pelikan ŁowiczLegia II Warszawa
ŁKS II ŁódźZnicz Biała Piska
GKS WikielecLechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia LegionowoKS Kutno
Wissa SzczuczynSokół Aleksandrów Łódzki
Unia SkierniewiceUrsus Warszawa
Polonia WarszawaŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
Błonianka BłonieJagiellonia II Białystok
 Kolejka 6 – 4-5 września
 Pauza: Jagiellonia II Białystok.
 
Świt Nowy Dwór MazowieckiBłonianka Błonie
Ursus WarszawaPolonia Warszawa
Sokół Aleksandrów ŁódzkiUnia Skierniewice
KS KutnoWissa Szczuczyn
Lechia Tomaszów MazowieckiLegionovia Legionowo
Znicz Biała PiskaGKS Wikielec
Legia II WarszawaŁKS II Łódź
Pilica BiałobrzegiPelikan Łowicz
Mamry GiżyckoBroń Radom
 Kolejka 7 – 8 września
 Pauza: Broń Radom.
 
Pelikan ŁowiczMamry Giżycko
ŁKS II ŁódźPilica Białobrzegi
GKS WikielecLegia II Warszawa
Legionovia LegionowoZnicz Biała Piska
Wissa SzczuczynLechia Tomaszów Mazowiecki
Unia SkierniewiceKS Kutno
Polonia WarszawaSokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka BłonieUrsus Warszawa
Jagiellonia II BiałystokŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
 Kolejka 8 – 11-12 września
 Pauza: Świt Nowy Dwór Mazowiecki.
 
Ursus WarszawaJagiellonia II Białystok
Sokół Aleksandrów ŁódzkiBłonianka Błonie
KS KutnoPolonia Warszawa
Lechia Tomaszów MazowieckiUnia Skierniewice
Znicz Biała PiskaWissa Szczuczyn
Legia II WarszawaLegionovia Legionowo
Pilica BiałobrzegiGKS Wikielec
Mamry GiżyckoŁKS II Łódź
Broń RadomPelikan Łowicz
 Kolejka 9 – 18-19 września
 Pauza: Pelikan Łowicz.
 
ŁKS II ŁódźBroń Radom
GKS WikielecMamry Giżycko
Legionovia LegionowoPilica Białobrzegi
Wissa SzczuczynLegia II Warszawa
Unia SkierniewiceZnicz Biała Piska
Polonia WarszawaLechia Tomaszów Mazowiecki
Błonianka BłonieKS Kutno
Jagiellonia II BiałystokSokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór MazowieckiUrsus Warszawa
 Kolejka 10 – 25-26 września
 Pauza: Ursus Warszawa.
 
Sokół Aleksandrów ŁódzkiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
KS KutnoJagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów MazowieckiBłonianka Błonie
Znicz Biała PiskaPolonia Warszawa
Legia II WarszawaUnia Skierniewice
Pilica BiałobrzegiWissa Szczuczyn
Mamry GiżyckoLegionovia Legionowo
Broń RadomGKS Wikielec
Pelikan ŁowiczŁKS II Łódź
 Kolejka 11 – 2-3 października
 Pauza: ŁKS II Łódź.
 
GKS WikielecPelikan Łowicz
Legionovia LegionowoBroń Radom
Wissa SzczuczynMamry Giżycko
Unia SkierniewicePilica Białobrzegi
Polonia WarszawaLegia II Warszawa
Błonianka BłonieZnicz Biała Piska
Jagiellonia II BiałystokLechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór MazowieckiKS Kutno
Ursus WarszawaSokół Aleksandrów Łódzki
 Kolejka 12 – 9-10 października
 Pauza: Sokół Aleksandrów Łódzki.
 
KS KutnoUrsus Warszawa
Lechia Tomaszów MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała PiskaJagiellonia II Białystok
Legia II WarszawaBłonianka Błonie
Pilica BiałobrzegiPolonia Warszawa
Mamry GiżyckoUnia Skierniewice
Broń RadomWissa Szczuczyn
Pelikan ŁowiczLegionovia Legionowo
ŁKS II ŁódźGKS Wikielec
 Kolejka 13 – 13 października
 Pauza: GKS Wikielec.
 
Legionovia LegionowoŁKS II Łódź
Wissa SzczuczynPelikan Łowicz
Unia SkierniewiceBroń Radom
Polonia WarszawaMamry Giżycko
Błonianka BłoniePilica Białobrzegi
Jagiellonia II BiałystokLegia II Warszawa
Świt Nowy Dwór MazowieckiZnicz Biała Piska
Ursus WarszawaLechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów ŁódzkiKS Kutno
 Kolejka 14 – 16-17 października
 Pauza: KS Kutno.
 
Lechia Tomaszów MazowieckiSokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała PiskaUrsus Warszawa
Legia II WarszawaŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica BiałobrzegiJagiellonia II Białystok
Mamry GiżyckoBłonianka Błonie
Broń RadomPolonia Warszawa
Pelikan ŁowiczUnia Skierniewice
ŁKS II ŁódźWissa Szczuczyn
GKS WikielecLegionovia Legionowo
 Kolejka 15 – 23-24 października
 Pauza: Legionovia Legionowo.
 
Wissa SzczuczynGKS Wikielec
Unia SkierniewiceŁKS II Łódź
Polonia WarszawaPelikan Łowicz
Błonianka BłonieBroń Radom
Jagiellonia II BiałystokMamry Giżycko
Świt Nowy Dwór MazowieckiPilica Białobrzegi
Ursus WarszawaLegia II Warszawa
Sokół Aleksandrów ŁódzkiZnicz Biała Piska
KS KutnoLechia Tomaszów Mazowiecki
 Kolejka 16 – 30-31 października
 Pauza: Lechia Tomaszów Mazowiecki.
 
Znicz Biała PiskaKS Kutno
Legia II WarszawaSokół Aleksandrów Łódzki
Pilica BiałobrzegiUrsus Warszawa
Mamry GiżyckoŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
Broń RadomJagiellonia II Białystok
Pelikan ŁowiczBłonianka Błonie
ŁKS II ŁódźPolonia Warszawa
GKS WikielecUnia Skierniewice
Legionovia LegionowoWissa Szczuczyn
 Kolejka 17 – 6-7 listopada
 Pauza: Wissa Szczuczyn.
 
Unia SkierniewiceLegionovia Legionowo
Polonia WarszawaGKS Wikielec
Błonianka BłonieŁKS II Łódź
Jagiellonia II BiałystokPelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór MazowieckiBroń Radom
Ursus WarszawaMamry Giżycko
Sokół Aleksandrów ŁódzkiPilica Białobrzegi
KS KutnoLegia II Warszawa
Lechia Tomaszów MazowieckiZnicz Biała Piska
 Kolejka 18 – 13-14 listopada
 Pauza: Znicz Biała Piska.
 
Legia II WarszawaLechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica BiałobrzegiKS Kutno
Mamry GiżyckoSokół Aleksandrów Łódzki
Broń RadomUrsus Warszawa
Pelikan ŁowiczŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS II ŁódźJagiellonia II Białystok
GKS WikielecBłonianka Błonie
Legionovia LegionowoPolonia Warszawa
Wissa SzczuczynUnia Skierniewice
 Kolejka 19 – 20-21 listopada
 Pauza: Unia Skierniewice.
 
Polonia WarszawaWissa Szczuczyn
Błonianka BłonieLegionovia Legionowo
Jagiellonia II BiałystokGKS Wikielec
Świt Nowy Dwór MazowieckiŁKS II Łódź
Ursus WarszawaPelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów ŁódzkiBroń Radom
KS KutnoMamry Giżycko
Lechia Tomaszów MazowieckiPilica Białobrzegi
Znicz Biała PiskaLegia II Warszawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *