4 liga

Wiemy, kto z kim i kiedy. Terminarze rozgrywek od 4. ligi do A klasy

Podlaski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze rozgrywek na Podlasiu. Poniżej je znajdziecie!

4. liga

 Kolejka 1 – 14-15 sierpnia
MOSP BiałystokWarmia Grajewo
KS MichałowoSparta 1951 Szepietowo
Hetman BiałystokOrzeł Kolno
KS GrabówkaPromień Mońki
Czarni Czarna BiałostockaCresovia Siemiatycze
Ruch Wysokie MazowieckieKrypnianka Krypno
ŁKS 1926 ŁomżaOlimpia Zambrów
Tur Bielsk PodlaskiKS Wasilków
 Kolejka 2 – 21-22 sierpnia
Warmia GrajewoKS Wasilków
Olimpia ZambrówTur Bielsk Podlaski
Krypnianka KrypnoŁKS 1926 Łomża
Cresovia SiemiatyczeRuch Wysokie Mazowieckie
Promień MońkiCzarni Czarna Białostocka
Orzeł KolnoKS Grabówka
Sparta 1951 SzepietowoHetman Białystok
MOSP BiałystokKS Michałowo
 Kolejka 3 – 28-29 sierpnia
KS MichałowoWarmia Grajewo
Hetman BiałystokMOSP Białystok
KS GrabówkaSparta 1951 Szepietowo
Czarni Czarna BiałostockaOrzeł Kolno
Ruch Wysokie MazowieckiePromień Mońki
ŁKS 1926 ŁomżaCresovia Siemiatycze
Tur Bielsk PodlaskiKrypnianka Krypno
KS WasilkówOlimpia Zambrów
 Kolejka 4 – 4-5 września
Warmia GrajewoOlimpia Zambrów
Krypnianka KrypnoKS Wasilków
Cresovia SiemiatyczeTur Bielsk Podlaski
Promień MońkiŁKS 1926 Łomża
Orzeł KolnoRuch Wysokie Mazowieckie
Sparta 1951 SzepietowoCzarni Czarna Białostocka
MOSP BiałystokKS Grabówka
KS MichałowoHetman Białystok
 Kolejka 5 – 11-12 września
Hetman BiałystokWarmia Grajewo
KS GrabówkaKS Michałowo
Czarni Czarna BiałostockaMOSP Białystok
Ruch Wysokie MazowieckieSparta 1951 Szepietowo
ŁKS 1926 ŁomżaOrzeł Kolno
Tur Bielsk PodlaskiPromień Mońki
KS WasilkówCresovia Siemiatycze
Olimpia ZambrówKrypnianka Krypno
 Kolejka 6 – 18-19 września
Warmia GrajewoKrypnianka Krypno
Cresovia SiemiatyczeOlimpia Zambrów
Promień MońkiKS Wasilków
Orzeł KolnoTur Bielsk Podlaski
Sparta 1951 SzepietowoŁKS 1926 Łomża
MOSP BiałystokRuch Wysokie Mazowieckie
KS MichałowoCzarni Czarna Białostocka
Hetman BiałystokKS Grabówka
 Kolejka 7 – 25-26 września
KS GrabówkaWarmia Grajewo
Czarni Czarna BiałostockaHetman Białystok
Ruch Wysokie MazowieckieKS Michałowo
ŁKS 1926 ŁomżaMOSP Białystok
Tur Bielsk PodlaskiSparta 1951 Szepietowo
KS WasilkówOrzeł Kolno
Olimpia ZambrówPromień Mońki
Krypnianka KrypnoCresovia Siemiatycze
 Kolejka 8 – 2-3 października
Warmia GrajewoCresovia Siemiatycze
Promień MońkiKrypnianka Krypno
Orzeł KolnoOlimpia Zambrów
Sparta 1951 SzepietowoKS Wasilków
MOSP BiałystokTur Bielsk Podlaski
KS MichałowoŁKS 1926 Łomża
Hetman BiałystokRuch Wysokie Mazowieckie
KS GrabówkaCzarni Czarna Białostocka
 Kolejka 9 – 9-10 października
Czarni Czarna BiałostockaWarmia Grajewo
Ruch Wysokie MazowieckieKS Grabówka
ŁKS 1926 ŁomżaHetman Białystok
Tur Bielsk PodlaskiKS Michałowo
KS WasilkówMOSP Białystok
Olimpia ZambrówSparta 1951 Szepietowo
Krypnianka KrypnoOrzeł Kolno
Cresovia SiemiatyczePromień Mońki
 Kolejka 10 – 16-17 października
Warmia GrajewoPromień Mońki
Orzeł KolnoCresovia Siemiatycze
Sparta 1951 SzepietowoKrypnianka Krypno
MOSP BiałystokOlimpia Zambrów
KS MichałowoKS Wasilków
Hetman BiałystokTur Bielsk Podlaski
KS GrabówkaŁKS 1926 Łomża
Czarni Czarna BiałostockaRuch Wysokie Mazowieckie
 Kolejka 11 – 23-24 października
Ruch Wysokie MazowieckieWarmia Grajewo
ŁKS 1926 ŁomżaCzarni Czarna Białostocka
Tur Bielsk PodlaskiKS Grabówka
KS WasilkówHetman Białystok
Olimpia ZambrówKS Michałowo
Krypnianka KrypnoMOSP Białystok
Cresovia SiemiatyczeSparta 1951 Szepietowo
Promień MońkiOrzeł Kolno
 Kolejka 12 – 30-31 października
Warmia GrajewoOrzeł Kolno
Sparta 1951 SzepietowoPromień Mońki
MOSP BiałystokCresovia Siemiatycze
KS MichałowoKrypnianka Krypno
Hetman BiałystokOlimpia Zambrów
KS GrabówkaKS Wasilków
Czarni Czarna BiałostockaTur Bielsk Podlaski
Ruch Wysokie MazowieckieŁKS 1926 Łomża
 Kolejka 13 – 6-7 listopada
ŁKS 1926 ŁomżaWarmia Grajewo
Tur Bielsk PodlaskiRuch Wysokie Mazowieckie
KS WasilkówCzarni Czarna Białostocka
Olimpia ZambrówKS Grabówka
Krypnianka KrypnoHetman Białystok
Cresovia SiemiatyczeKS Michałowo
Promień MońkiMOSP Białystok
Orzeł KolnoSparta 1951 Szepietowo
 Kolejka 14 – 13-14 listopada
Warmia GrajewoSparta 1951 Szepietowo
MOSP BiałystokOrzeł Kolno
KS MichałowoPromień Mońki
Hetman BiałystokCresovia Siemiatycze
KS GrabówkaKrypnianka Krypno
Czarni Czarna BiałostockaOlimpia Zambrów
Ruch Wysokie MazowieckieKS Wasilków
ŁKS 1926 ŁomżaTur Bielsk Podlaski
 Kolejka 15 – 20-21 listopada
Tur Bielsk PodlaskiWarmia Grajewo
KS WasilkówŁKS 1926 Łomża
Olimpia ZambrówRuch Wysokie Mazowieckie
Krypnianka KrypnoCzarni Czarna Białostocka
Cresovia SiemiatyczeKS Grabówka
Promień MońkiHetman Białystok
Orzeł KolnoKS Michałowo
Sparta 1951 SzepietowoMOSP Białystok
 Kolejka 16
Warmia GrajewoMOSP Białystok
Sparta 1951 SzepietowoKS Michałowo
Orzeł KolnoHetman Białystok
Promień MońkiKS Grabówka
Cresovia SiemiatyczeCzarni Czarna Białostocka
Krypnianka KrypnoRuch Wysokie Mazowieckie
Olimpia ZambrówŁKS 1926 Łomża
KS WasilkówTur Bielsk Podlaski
 Kolejka 17
KS WasilkówWarmia Grajewo
Tur Bielsk PodlaskiOlimpia Zambrów
ŁKS 1926 ŁomżaKrypnianka Krypno
Ruch Wysokie MazowieckieCresovia Siemiatycze
Czarni Czarna BiałostockaPromień Mońki
KS GrabówkaOrzeł Kolno
Hetman BiałystokSparta 1951 Szepietowo
KS MichałowoMOSP Białystok
 Kolejka 18
Warmia GrajewoKS Michałowo
MOSP BiałystokHetman Białystok
Sparta 1951 SzepietowoKS Grabówka
Orzeł KolnoCzarni Czarna Białostocka
Promień MońkiRuch Wysokie Mazowieckie
Cresovia SiemiatyczeŁKS 1926 Łomża
Krypnianka KrypnoTur Bielsk Podlaski
Olimpia ZambrówKS Wasilków
 Kolejka 19
Olimpia ZambrówWarmia Grajewo
KS WasilkówKrypnianka Krypno
Tur Bielsk PodlaskiCresovia Siemiatycze
ŁKS 1926 ŁomżaPromień Mońki
Ruch Wysokie MazowieckieOrzeł Kolno
Czarni Czarna BiałostockaSparta 1951 Szepietowo
KS GrabówkaMOSP Białystok
Hetman BiałystokKS Michałowo
 Kolejka 20
Warmia GrajewoHetman Białystok
KS MichałowoKS Grabówka
MOSP BiałystokCzarni Czarna Białostocka
Sparta 1951 SzepietowoRuch Wysokie Mazowieckie
Orzeł KolnoŁKS 1926 Łomża
Promień MońkiTur Bielsk Podlaski
Cresovia SiemiatyczeKS Wasilków
Krypnianka KrypnoOlimpia Zambrów
 Kolejka 21
Krypnianka KrypnoWarmia Grajewo
Olimpia ZambrówCresovia Siemiatycze
KS WasilkówPromień Mońki
Tur Bielsk PodlaskiOrzeł Kolno
ŁKS 1926 ŁomżaSparta 1951 Szepietowo
Ruch Wysokie MazowieckieMOSP Białystok
Czarni Czarna BiałostockaKS Michałowo
KS GrabówkaHetman Białystok
 Kolejka 22
Warmia GrajewoKS Grabówka
Hetman BiałystokCzarni Czarna Białostocka
KS MichałowoRuch Wysokie Mazowieckie
MOSP BiałystokŁKS 1926 Łomża
Sparta 1951 SzepietowoTur Bielsk Podlaski
Orzeł KolnoKS Wasilków
Promień MońkiOlimpia Zambrów
Cresovia SiemiatyczeKrypnianka Krypno
 Kolejka 23
Cresovia SiemiatyczeWarmia Grajewo
Krypnianka KrypnoPromień Mońki
Olimpia ZambrówOrzeł Kolno
KS WasilkówSparta 1951 Szepietowo
Tur Bielsk PodlaskiMOSP Białystok
ŁKS 1926 ŁomżaKS Michałowo
Ruch Wysokie MazowieckieHetman Białystok
Czarni Czarna BiałostockaKS Grabówka
 Kolejka 24
Warmia GrajewoCzarni Czarna Białostocka
KS GrabówkaRuch Wysokie Mazowieckie
Hetman BiałystokŁKS 1926 Łomża
KS MichałowoTur Bielsk Podlaski
MOSP BiałystokKS Wasilków
Sparta 1951 SzepietowoOlimpia Zambrów
Orzeł KolnoKrypnianka Krypno
Promień MońkiCresovia Siemiatycze
 Kolejka 25
Promień MońkiWarmia Grajewo
Cresovia SiemiatyczeOrzeł Kolno
Krypnianka KrypnoSparta 1951 Szepietowo
Olimpia ZambrówMOSP Białystok
KS WasilkówKS Michałowo
Tur Bielsk PodlaskiHetman Białystok
ŁKS 1926 ŁomżaKS Grabówka
Ruch Wysokie MazowieckieCzarni Czarna Białostocka
 Kolejka 26
Warmia GrajewoRuch Wysokie Mazowieckie
Czarni Czarna BiałostockaŁKS 1926 Łomża
KS GrabówkaTur Bielsk Podlaski
Hetman BiałystokKS Wasilków
KS MichałowoOlimpia Zambrów
MOSP BiałystokKrypnianka Krypno
Sparta 1951 SzepietowoCresovia Siemiatycze
Orzeł KolnoPromień Mońki
 Kolejka 27
Orzeł KolnoWarmia Grajewo
Promień MońkiSparta 1951 Szepietowo
Cresovia SiemiatyczeMOSP Białystok
Krypnianka KrypnoKS Michałowo
Olimpia ZambrówHetman Białystok
KS WasilkówKS Grabówka
Tur Bielsk PodlaskiCzarni Czarna Białostocka
ŁKS 1926 ŁomżaRuch Wysokie Mazowieckie
 Kolejka 28
Warmia GrajewoŁKS 1926 Łomża
Ruch Wysokie MazowieckieTur Bielsk Podlaski
Czarni Czarna BiałostockaKS Wasilków
KS GrabówkaOlimpia Zambrów
Hetman BiałystokKrypnianka Krypno
KS MichałowoCresovia Siemiatycze
MOSP BiałystokPromień Mońki
Sparta 1951 SzepietowoOrzeł Kolno
 Kolejka 29
Sparta 1951 SzepietowoWarmia Grajewo
Orzeł KolnoMOSP Białystok
Promień MońkiKS Michałowo
Cresovia SiemiatyczeHetman Białystok
Krypnianka KrypnoKS Grabówka
Olimpia ZambrówCzarni Czarna Białostocka
KS WasilkówRuch Wysokie Mazowieckie
Tur Bielsk PodlaskiŁKS 1926 Łomża
 Kolejka 30

Warmia Grajewo
Tur Bielsk Podlaski
ŁKS 1926 ŁomżaKS Wasilków
Ruch Wysokie MazowieckieOlimpia Zambrów
Czarni Czarna BiałostockaKrypnianka Krypno
KS GrabówkaCresovia Siemiatycze
Hetman BiałystokPromień Mońki
KS MichałowoOrzeł Kolno
MOSP BiałystokSparta 1951 Szepietowo

KLASA OKRĘGOWA

 Kolejka 1 – 14-15 sierpnia
Pogoń ŁapyMKS Mielnik
GKS StawiskiDąb Dąbrowa Białostocka
GKS GródekPasja Kleosin
Rudnia ZabłudówWigry II Suwałki
KS ŚniadowoOrlęta Czyżew
Piast BiałystokPuszcza Hajnówka
Sokół SokółkaSparta Augustów
UG KrynkiPomorzanka Sejny
 Kolejka 2 – 21-22 sierpnia
MKS MielnikPomorzanka Sejny
Sparta AugustówUG Krynki
Puszcza HajnówkaSokół Sokółka
Orlęta CzyżewPiast Białystok
Wigry II SuwałkiKS Śniadowo
Pasja KleosinRudnia Zabłudów
Dąb Dąbrowa BiałostockaGKS Gródek
Pogoń ŁapyGKS Stawiski
 Kolejka 3 – 28-29 sierpnia
GKS StawiskiMKS Mielnik
GKS GródekPogoń Łapy
Rudnia ZabłudówDąb Dąbrowa Białostocka
KS ŚniadowoPasja Kleosin
Piast BiałystokWigry II Suwałki
Sokół SokółkaOrlęta Czyżew
UG KrynkiPuszcza Hajnówka
Pomorzanka SejnySparta Augustów
 Kolejka 4 – 4-5 września
MKS MielnikSparta Augustów
Puszcza HajnówkaPomorzanka Sejny
Orlęta CzyżewUG Krynki
Wigry II SuwałkiSokół Sokółka
Pasja KleosinPiast Białystok
Dąb Dąbrowa BiałostockaKS Śniadowo
Pogoń ŁapyRudnia Zabłudów
GKS StawiskiGKS Gródek
 Kolejka 5 – 11-12 września
GKS GródekMKS Mielnik
Rudnia ZabłudówGKS Stawiski
KS ŚniadowoPogoń Łapy
Piast BiałystokDąb Dąbrowa Białostocka
Sokół SokółkaPasja Kleosin
UG KrynkiWigry II Suwałki
Pomorzanka SejnyOrlęta Czyżew
Sparta AugustówPuszcza Hajnówka
 Kolejka 6 – 18-19 września
MKS MielnikPuszcza Hajnówka
Orlęta CzyżewSparta Augustów
Wigry II SuwałkiPomorzanka Sejny
Pasja KleosinUG Krynki
Dąb Dąbrowa BiałostockaSokół Sokółka
Pogoń ŁapyPiast Białystok
GKS StawiskiKS Śniadowo
GKS GródekRudnia Zabłudów
 Kolejka 7 – 25-26 września
Rudnia ZabłudówMKS Mielnik
KS ŚniadowoGKS Gródek
Piast BiałystokGKS Stawiski
Sokół SokółkaPogoń Łapy
UG KrynkiDąb Dąbrowa Białostocka
Pomorzanka SejnyPasja Kleosin
Sparta AugustówWigry II Suwałki
Puszcza HajnówkaOrlęta Czyżew
 Kolejka 8 – 2-3 października
MKS MielnikOrlęta Czyżew
Wigry II SuwałkiPuszcza Hajnówka
Pasja KleosinSparta Augustów
Dąb Dąbrowa BiałostockaPomorzanka Sejny
Pogoń ŁapyUG Krynki
GKS StawiskiSokół Sokółka
GKS GródekPiast Białystok
Rudnia ZabłudówKS Śniadowo
 Kolejka 9 – 9-10 października
KS ŚniadowoMKS Mielnik
Piast BiałystokRudnia Zabłudów
Sokół SokółkaGKS Gródek
UG KrynkiGKS Stawiski
Pomorzanka SejnyPogoń Łapy
Sparta AugustówDąb Dąbrowa Białostocka
Puszcza HajnówkaPasja Kleosin
Orlęta CzyżewWigry II Suwałki
 Kolejka 10 – 16-17 października
MKS MielnikWigry II Suwałki
Pasja KleosinOrlęta Czyżew
Dąb Dąbrowa BiałostockaPuszcza Hajnówka
Pogoń ŁapySparta Augustów
GKS StawiskiPomorzanka Sejny
GKS GródekUG Krynki
Rudnia ZabłudówSokół Sokółka
KS ŚniadowoPiast Białystok
 Kolejka 11 – 23-24 października
Piast BiałystokMKS Mielnik
Sokół SokółkaKS Śniadowo
UG KrynkiRudnia Zabłudów
Pomorzanka SejnyGKS Gródek
Sparta AugustówGKS Stawiski
Puszcza HajnówkaPogoń Łapy
Orlęta CzyżewDąb Dąbrowa Białostocka
Wigry II SuwałkiPasja Kleosin
 Kolejka 12 – 30-31 października
MKS MielnikPasja Kleosin
Dąb Dąbrowa BiałostockaWigry II Suwałki
Pogoń ŁapyOrlęta Czyżew
GKS StawiskiPuszcza Hajnówka
GKS GródekSparta Augustów
Rudnia ZabłudówPomorzanka Sejny
KS ŚniadowoUG Krynki
Piast BiałystokSokół Sokółka
 Kolejka 13 – 6-7 listopada
Sokół SokółkaMKS Mielnik
UG KrynkiPiast Białystok
Pomorzanka SejnyKS Śniadowo
Sparta AugustówRudnia Zabłudów
Puszcza HajnówkaGKS Gródek
Orlęta CzyżewGKS Stawiski
Wigry II SuwałkiPogoń Łapy
Pasja KleosinDąb Dąbrowa Białostocka
 Kolejka 14 – 13-14 listopada
MKS MielnikDąb Dąbrowa Białostocka
Pogoń ŁapyPasja Kleosin
GKS StawiskiWigry II Suwałki
GKS GródekOrlęta Czyżew
Rudnia ZabłudówPuszcza Hajnówka
KS ŚniadowoSparta Augustów
Piast BiałystokPomorzanka Sejny
Sokół SokółkaUG Krynki
 Kolejka 15 – 20-21 listopada
UG KrynkiMKS Mielnik
Pomorzanka SejnySokół Sokółka
Sparta AugustówPiast Białystok
Puszcza HajnówkaKS Śniadowo
Orlęta CzyżewRudnia Zabłudów
Wigry II SuwałkiGKS Gródek
Pasja KleosinGKS Stawiski
Dąb Dąbrowa BiałostockaPogoń Łapy
 Kolejka 16
MKS MielnikPogoń Łapy
Dąb Dąbrowa BiałostockaGKS Stawiski
Pasja KleosinGKS Gródek
Wigry II SuwałkiRudnia Zabłudów
Orlęta CzyżewKS Śniadowo
Puszcza HajnówkaPiast Białystok
Sparta AugustówSokół Sokółka
Pomorzanka SejnyUG Krynki
 Kolejka 17
Pomorzanka SejnyMKS Mielnik
UG KrynkiSparta Augustów
Sokół SokółkaPuszcza Hajnówka
Piast BiałystokOrlęta Czyżew
KS ŚniadowoWigry II Suwałki
Rudnia ZabłudówPasja Kleosin
GKS GródekDąb Dąbrowa Białostocka
GKS StawiskiPogoń Łapy
 Kolejka 18
MKS MielnikGKS Stawiski
Pogoń ŁapyGKS Gródek
Dąb Dąbrowa BiałostockaRudnia Zabłudów
Pasja KleosinKS Śniadowo
Wigry II SuwałkiPiast Białystok
Orlęta CzyżewSokół Sokółka
Puszcza HajnówkaUG Krynki
Sparta AugustówPomorzanka Sejny
 Kolejka 19
Sparta AugustówMKS Mielnik
Pomorzanka SejnyPuszcza Hajnówka
UG KrynkiOrlęta Czyżew
Sokół SokółkaWigry II Suwałki
Piast BiałystokPasja Kleosin
KS ŚniadowoDąb Dąbrowa Białostocka
Rudnia ZabłudówPogoń Łapy
GKS GródekGKS Stawiski
 Kolejka 20
MKS MielnikGKS Gródek
GKS StawiskiRudnia Zabłudów
Pogoń ŁapyKS Śniadowo
Dąb Dąbrowa BiałostockaPiast Białystok
Pasja KleosinSokół Sokółka
Wigry II SuwałkiUG Krynki
Orlęta CzyżewPomorzanka Sejny
Puszcza HajnówkaSparta Augustów
 Kolejka 21
Puszcza HajnówkaMKS Mielnik
Sparta AugustówOrlęta Czyżew
Pomorzanka SejnyWigry II Suwałki
UG KrynkiPasja Kleosin
Sokół SokółkaDąb Dąbrowa Białostocka
Piast BiałystokPogoń Łapy
KS ŚniadowoGKS Stawiski
Rudnia ZabłudówGKS Gródek
 Kolejka 22
MKS MielnikRudnia Zabłudów
GKS GródekKS Śniadowo
GKS StawiskiPiast Białystok
Pogoń ŁapySokół Sokółka
Dąb Dąbrowa BiałostockaUG Krynki
Pasja KleosinPomorzanka Sejny
Wigry II SuwałkiSparta Augustów
Orlęta CzyżewPuszcza Hajnówka
 Kolejka 23
Orlęta CzyżewMKS Mielnik
Puszcza HajnówkaWigry II Suwałki
Sparta AugustówPasja Kleosin
Pomorzanka SejnyDąb Dąbrowa Białostocka
UG KrynkiPogoń Łapy
Sokół SokółkaGKS Stawiski
Piast BiałystokGKS Gródek
KS ŚniadowoRudnia Zabłudów
 Kolejka 24
MKS MielnikKS Śniadowo
Rudnia ZabłudówPiast Białystok
GKS GródekSokół Sokółka
GKS StawiskiUG Krynki
Pogoń ŁapyPomorzanka Sejny
Dąb Dąbrowa BiałostockaSparta Augustów
Pasja KleosinPuszcza Hajnówka
Wigry II SuwałkiOrlęta Czyżew
 Kolejka 25
Wigry II SuwałkiMKS Mielnik
Orlęta CzyżewPasja Kleosin
Puszcza HajnówkaDąb Dąbrowa Białostocka
Sparta AugustówPogoń Łapy
Pomorzanka SejnyGKS Stawiski
UG KrynkiGKS Gródek
Sokół SokółkaRudnia Zabłudów
Piast BiałystokKS Śniadowo
 Kolejka 26
MKS MielnikPiast Białystok
KS ŚniadowoSokół Sokółka
Rudnia ZabłudówUG Krynki
GKS GródekPomorzanka Sejny
GKS StawiskiSparta Augustów
Pogoń ŁapyPuszcza Hajnówka
Dąb Dąbrowa BiałostockaOrlęta Czyżew
Pasja KleosinWigry II Suwałki
 Kolejka 27
Pasja KleosinMKS Mielnik
Wigry II SuwałkiDąb Dąbrowa Białostocka
Orlęta CzyżewPogoń Łapy
Puszcza HajnówkaGKS Stawiski
Sparta AugustówGKS Gródek
Pomorzanka SejnyRudnia Zabłudów
UG KrynkiKS Śniadowo
Sokół SokółkaPiast Białystok
 Kolejka 28
MKS MielnikSokół Sokółka
Piast BiałystokUG Krynki
KS ŚniadowoPomorzanka Sejny
Rudnia ZabłudówSparta Augustów
GKS GródekPuszcza Hajnówka
GKS StawiskiOrlęta Czyżew
Pogoń ŁapyWigry II Suwałki
Dąb Dąbrowa BiałostockaPasja Kleosin
 Kolejka 29
Dąb Dąbrowa BiałostockaMKS Mielnik
Pasja KleosinPogoń Łapy
Wigry II SuwałkiGKS Stawiski
Orlęta CzyżewGKS Gródek
Puszcza HajnówkaRudnia Zabłudów
Sparta AugustówKS Śniadowo
Pomorzanka SejnyPiast Białystok
UG KrynkiSokół Sokółka
 Kolejka 30
MKS MielnikUG Krynki
Sokół SokółkaPomorzanka Sejny
Piast BiałystokSparta Augustów
KS ŚniadowoPuszcza Hajnówka
Rudnia ZabłudówOrlęta Czyżew
GKS GródekWigry II Suwałki
GKS StawiskiPasja Kleosin
Pogoń ŁapyDąb Dąbrowa Białostocka

A KLASA GRUPA 1

 Kolejka 1 – 28-29 sierpnia
Verta SuwałkiPolonia Raczki
Sudovia SzudziałowoBiebrza Goniądz
Wissa II SzczuczynWarmia II Grajewo
Kora KorycinPogranicze Kuźnica Białostocka
Promień II MońkiJasion Jasionówka
Jastrząb KnyszynGrab Janówka
 Kolejka 2 – 4-5 września
Polonia RaczkiGrab Janówka
Jasion JasionówkaJastrząb Knyszyn
Pogranicze Kuźnica BiałostockaPromień II Mońki
Warmia II GrajewoKora Korycin
Biebrza GoniądzWissa II Szczuczyn
Verta SuwałkiSudovia Szudziałowo
 Kolejka 3 – 11-12 września
Sudovia SzudziałowoPolonia Raczki
Wissa II SzczuczynVerta Suwałki
Kora KorycinBiebrza Goniądz
Promień II MońkiWarmia II Grajewo
Jastrząb KnyszynPogranicze Kuźnica Białostocka
Grab JanówkaJasion Jasionówka
 Kolejka 4 – 18-19 września
Polonia RaczkiJasion Jasionówka
Pogranicze Kuźnica BiałostockaGrab Janówka
Warmia II GrajewoJastrząb Knyszyn
Biebrza GoniądzPromień II Mońki
Verta SuwałkiKora Korycin
Sudovia SzudziałowoWissa II Szczuczyn
 Kolejka 5 – 25-26 września
Wissa II SzczuczynPolonia Raczki
Kora KorycinSudovia Szudziałowo
Promień II MońkiVerta Suwałki
Jastrząb KnyszynBiebrza Goniądz
Grab JanówkaWarmia II Grajewo
Jasion JasionówkaPogranicze Kuźnica Białostocka
 Kolejka 6 – 2-3 października
Polonia RaczkiPogranicze Kuźnica Białostocka
Warmia II GrajewoJasion Jasionówka
Biebrza GoniądzGrab Janówka
Verta SuwałkiJastrząb Knyszyn
Sudovia SzudziałowoPromień II Mońki
Wissa II SzczuczynKora Korycin
 Kolejka 7 – 9-10 października
Kora KorycinPolonia Raczki
Promień II MońkiWissa II Szczuczyn
Jastrząb KnyszynSudovia Szudziałowo
Grab JanówkaVerta Suwałki
Jasion JasionówkaBiebrza Goniądz
Pogranicze Kuźnica BiałostockaWarmia II Grajewo
 Kolejka 8 – 16-17 października
Polonia RaczkiWarmia II Grajewo
Biebrza GoniądzPogranicze Kuźnica Białostocka
Verta SuwałkiJasion Jasionówka
Sudovia SzudziałowoGrab Janówka
Wissa II SzczuczynJastrząb Knyszyn
Kora KorycinPromień II Mońki
 Kolejka 9 – 23-24 października
Promień II MońkiPolonia Raczki
Jastrząb KnyszynKora Korycin
Grab JanówkaWissa II Szczuczyn
Jasion JasionówkaSudovia Szudziałowo
Pogranicze Kuźnica BiałostockaVerta Suwałki
Warmia II GrajewoBiebrza Goniądz
 Kolejka 10 – 30-31 października
Polonia RaczkiBiebrza Goniądz
Verta SuwałkiWarmia II Grajewo
Sudovia SzudziałowoPogranicze Kuźnica Białostocka
Wissa II SzczuczynJasion Jasionówka
Kora KorycinGrab Janówka
Promień II MońkiJastrząb Knyszyn
 Kolejka 11 – 6-7 listopada
Jastrząb KnyszynPolonia Raczki
Grab JanówkaPromień II Mońki
Jasion JasionówkaKora Korycin
Pogranicze Kuźnica BiałostockaWissa II Szczuczyn
Warmia II GrajewoSudovia Szudziałowo
Biebrza GoniądzVerta Suwałki
 Kolejka 12
Polonia RaczkiVerta Suwałki
Biebrza GoniądzSudovia Szudziałowo
Warmia II GrajewoWissa II Szczuczyn
Pogranicze Kuźnica BiałostockaKora Korycin
Jasion JasionówkaPromień II Mońki
Grab JanówkaJastrząb Knyszyn
 Kolejka 13
Grab JanówkaPolonia Raczki
Jastrząb KnyszynJasion Jasionówka
Promień II MońkiPogranicze Kuźnica Białostocka
Kora KorycinWarmia II Grajewo
Wissa II SzczuczynBiebrza Goniądz
Sudovia SzudziałowoVerta Suwałki
 Kolejka 14
Polonia RaczkiSudovia Szudziałowo
Verta SuwałkiWissa II Szczuczyn
Biebrza GoniądzKora Korycin
Warmia II GrajewoPromień II Mońki
Pogranicze Kuźnica BiałostockaJastrząb Knyszyn
Jasion JasionówkaGrab Janówka
 Kolejka 15
Jasion JasionówkaPolonia Raczki
Grab JanówkaPogranicze Kuźnica Białostocka
Jastrząb KnyszynWarmia II Grajewo
Promień II MońkiBiebrza Goniądz
Kora KorycinVerta Suwałki
Wissa II SzczuczynSudovia Szudziałowo
 Kolejka 16
Polonia RaczkiWissa II Szczuczyn
Sudovia SzudziałowoKora Korycin
Verta SuwałkiPromień II Mońki
Biebrza GoniądzJastrząb Knyszyn
Warmia II GrajewoGrab Janówka
Pogranicze Kuźnica BiałostockaJasion Jasionówka
 Kolejka 17
Pogranicze Kuźnica BiałostockaPolonia Raczki
Jasion JasionówkaWarmia II Grajewo
Grab JanówkaBiebrza Goniądz
Jastrząb KnyszynVerta Suwałki
Promień II MońkiSudovia Szudziałowo
Kora KorycinWissa II Szczuczyn
 Kolejka 18
Polonia RaczkiKora Korycin
Wissa II SzczuczynPromień II Mońki
Sudovia SzudziałowoJastrząb Knyszyn
Verta SuwałkiGrab Janówka
Biebrza GoniądzJasion Jasionówka
Warmia II GrajewoPogranicze Kuźnica Białostocka
 Kolejka 19
Warmia II GrajewoPolonia Raczki
Pogranicze Kuźnica BiałostockaBiebrza Goniądz
Jasion JasionówkaVerta Suwałki
Grab JanówkaSudovia Szudziałowo
Jastrząb KnyszynWissa II Szczuczyn
Promień II MońkiKora Korycin
 Kolejka 20
Polonia RaczkiPromień II Mońki
Kora KorycinJastrząb Knyszyn
Wissa II SzczuczynGrab Janówka
Sudovia SzudziałowoJasion Jasionówka
Verta SuwałkiPogranicze Kuźnica Białostocka
Biebrza GoniądzWarmia II Grajewo
 Kolejka 21
Biebrza GoniądzPolonia Raczki
Warmia II GrajewoVerta Suwałki
Pogranicze Kuźnica BiałostockaSudovia Szudziałowo
Jasion JasionówkaWissa II Szczuczyn
Grab JanówkaKora Korycin
Jastrząb KnyszynPromień II Mońki
 Kolejka 22
Polonia RaczkiJastrząb Knyszyn
Promień II MońkiGrab Janówka
Kora KorycinJasion Jasionówka
Wissa II SzczuczynPogranicze Kuźnica Białostocka
Sudovia SzudziałowoWarmia II Grajewo
Verta SuwałkiBiebrza Goniądz

A KLASA GRUPA 2

 Kolejka 1 – 28-29 sierpnia
Znicz Suraż
Pionier BrańskUnia Ciechanowiec
Husar NurzecBocian Boćki
Iskra WyszkiTur II Bielsk Podlaski
Kolejarz CzeremchaCresovia II Siemiatycze
Iskra NarewŻubr Drohiczyn
 Kolejka 2 – 4-5 września
Żubr Drohiczyn
Cresovia II SiemiatyczeIskra Narew
Tur II Bielsk PodlaskiKolejarz Czeremcha
Bocian BoćkiIskra Wyszki
Unia CiechanowiecHusar Nurzec
Znicz SurażPionier Brańsk
 Kolejka 3 – 11-12 września
Pionier Brańsk
Husar NurzecZnicz Suraż
Iskra WyszkiUnia Ciechanowiec
Kolejarz CzeremchaBocian Boćki
Iskra NarewTur II Bielsk Podlaski
Żubr DrohiczynCresovia II Siemiatycze
 Kolejka 4 – 18-19 września
Cresovia II Siemiatycze
Tur II Bielsk PodlaskiŻubr Drohiczyn
Bocian BoćkiIskra Narew
Unia CiechanowiecKolejarz Czeremcha
Znicz SurażIskra Wyszki
Pionier BrańskHusar Nurzec
 Kolejka 5 – 25-26 września
Husar Nurzec
Iskra WyszkiPionier Brańsk
Kolejarz CzeremchaZnicz Suraż
Iskra NarewUnia Ciechanowiec
Żubr DrohiczynBocian Boćki
Cresovia II SiemiatyczeTur II Bielsk Podlaski
 Kolejka 6 – 2-3 października
Tur II Bielsk Podlaski
Bocian BoćkiCresovia II Siemiatycze
Unia CiechanowiecŻubr Drohiczyn
Znicz SurażIskra Narew
Pionier BrańskKolejarz Czeremcha
Husar NurzecIskra Wyszki
 Kolejka 7 – 9-10 października
Iskra Wyszki
Kolejarz CzeremchaHusar Nurzec
Iskra NarewPionier Brańsk
Żubr DrohiczynZnicz Suraż
Cresovia II SiemiatyczeUnia Ciechanowiec
Tur II Bielsk PodlaskiBocian Boćki
 Kolejka 8 – 16-17 października
Bocian Boćki
Unia CiechanowiecTur II Bielsk Podlaski
Znicz SurażCresovia II Siemiatycze
Pionier BrańskŻubr Drohiczyn
Husar NurzecIskra Narew
Iskra WyszkiKolejarz Czeremcha
 Kolejka 9 – 23-24 października
Kolejarz Czeremcha
Iskra NarewIskra Wyszki
Żubr DrohiczynHusar Nurzec
Cresovia II SiemiatyczePionier Brańsk
Tur II Bielsk PodlaskiZnicz Suraż
Bocian BoćkiUnia Ciechanowiec
 Kolejka 10 – 30-31 października
Unia Ciechanowiec
Znicz SurażBocian Boćki
Pionier BrańskTur II Bielsk Podlaski
Husar NurzecCresovia II Siemiatycze
Iskra WyszkiŻubr Drohiczyn
Kolejarz CzeremchaIskra Narew
 Kolejka 11 – 6-7 listopada
Iskra Narew
Żubr DrohiczynKolejarz Czeremcha
Cresovia II SiemiatyczeIskra Wyszki
Tur II Bielsk PodlaskiHusar Nurzec
Bocian BoćkiPionier Brańsk
Unia CiechanowiecZnicz Suraż
 Kolejka 12
Znicz Suraż
Unia CiechanowiecPionier Brańsk
Bocian BoćkiHusar Nurzec
Tur II Bielsk PodlaskiIskra Wyszki
Cresovia II SiemiatyczeKolejarz Czeremcha
Żubr DrohiczynIskra Narew
 Kolejka 13
Żubr Drohiczyn
Iskra NarewCresovia II Siemiatycze
Kolejarz CzeremchaTur II Bielsk Podlaski
Iskra WyszkiBocian Boćki
Husar NurzecUnia Ciechanowiec
Pionier BrańskZnicz Suraż
 Kolejka 14
Pionier Brańsk
Znicz SurażHusar Nurzec
Unia CiechanowiecIskra Wyszki
Bocian BoćkiKolejarz Czeremcha
Tur II Bielsk PodlaskiIskra Narew
Cresovia II SiemiatyczeŻubr Drohiczyn
 Kolejka 15
Cresovia II Siemiatycze
Żubr DrohiczynTur II Bielsk Podlaski
Iskra NarewBocian Boćki
Kolejarz CzeremchaUnia Ciechanowiec
Iskra WyszkiZnicz Suraż
Husar NurzecPionier Brańsk
 Kolejka 16
Husar Nurzec
Pionier BrańskIskra Wyszki
Znicz SurażKolejarz Czeremcha
Unia CiechanowiecIskra Narew
Bocian BoćkiŻubr Drohiczyn
Tur II Bielsk PodlaskiCresovia II Siemiatycze
 Kolejka 17
Tur II Bielsk Podlaski
Cresovia II SiemiatyczeBocian Boćki
Żubr DrohiczynUnia Ciechanowiec
Iskra NarewZnicz Suraż
Kolejarz CzeremchaPionier Brańsk
Iskra WyszkiHusar Nurzec
 Kolejka 18
Iskra Wyszki
Husar NurzecKolejarz Czeremcha
Pionier BrańskIskra Narew
Znicz SurażŻubr Drohiczyn
Unia CiechanowiecCresovia II Siemiatycze
Bocian BoćkiTur II Bielsk Podlaski
 Kolejka 19
Bocian Boćki
Tur II Bielsk PodlaskiUnia Ciechanowiec
Cresovia II SiemiatyczeZnicz Suraż
Żubr DrohiczynPionier Brańsk
Iskra NarewHusar Nurzec
Kolejarz CzeremchaIskra Wyszki
 Kolejka 20
Kolejarz Czeremcha
Iskra WyszkiIskra Narew
Husar NurzecŻubr Drohiczyn
Pionier BrańskCresovia II Siemiatycze
Znicz SurażTur II Bielsk Podlaski
Unia CiechanowiecBocian Boćki
 Kolejka 21
Unia Ciechanowiec
Bocian BoćkiZnicz Suraż
Tur II Bielsk PodlaskiPionier Brańsk
Cresovia II SiemiatyczeHusar Nurzec
Żubr DrohiczynIskra Wyszki
Iskra NarewKolejarz Czeremcha
 Kolejka 22
Iskra Narew
Kolejarz CzeremchaŻubr Drohiczyn
Iskra WyszkiCresovia II Siemiatycze
Husar NurzecTur II Bielsk Podlaski
Pionier BrańskBocian Boćki
Znicz SurażUnia Ciechanowiec

A KLASA GRUPA 3

 Kolejka 1 – 28-29 sierpnia
Włókniarz BiałystokMagnat Juchnowiec Kościelny
Turośnianka Turośń KościelnaSupraślanka Supraśl
KS SokołyKS II Wasilków
Kos 1984 RutkiHetman Tykocin
Korona Dobrzyniewo DużeŁKS 1926 II Łomża
Piłkawka BiałystokNarew Choroszcz
 Kolejka 2 – 4-5 września
Magnat Juchnowiec KościelnyNarew Choroszcz
ŁKS 1926 II ŁomżaPiłkawka Białystok
Hetman TykocinKorona Dobrzyniewo Duże
KS II WasilkówKos 1984 Rutki
Supraślanka SupraślKS Sokoły
Włókniarz BiałystokTurośnianka Turośń Kościelna
 Kolejka 3 – 11-12 września
Turośnianka Turośń KościelnaMagnat Juchnowiec Kościelny
KS SokołyWłókniarz Białystok
Kos 1984 RutkiSupraślanka Supraśl
Korona Dobrzyniewo DużeKS II Wasilków
Piłkawka BiałystokHetman Tykocin
Narew ChoroszczŁKS 1926 II Łomża
 Kolejka 4 – 18-19 września
Magnat Juchnowiec KościelnyŁKS 1926 II Łomża
Hetman TykocinNarew Choroszcz
KS II WasilkówPiłkawka Białystok
Supraślanka SupraślKorona Dobrzyniewo Duże
Włókniarz BiałystokKos 1984 Rutki
Turośnianka Turośń KościelnaKS Sokoły
 Kolejka 5 – 25-26 września
KS SokołyMagnat Juchnowiec Kościelny
Kos 1984 RutkiTurośnianka Turośń Kościelna
Korona Dobrzyniewo DużeWłókniarz Białystok
Piłkawka BiałystokSupraślanka Supraśl
Narew ChoroszczKS II Wasilków
ŁKS 1926 II ŁomżaHetman Tykocin
 Kolejka 6 – 2-3 października
Magnat Juchnowiec KościelnyHetman Tykocin
KS II WasilkówŁKS 1926 II Łomża
Supraślanka SupraślNarew Choroszcz
Włókniarz BiałystokPiłkawka Białystok
Turośnianka Turośń KościelnaKorona Dobrzyniewo Duże
KS SokołyKos 1984 Rutki
 Kolejka 7 – 9-10 października
Kos 1984 RutkiMagnat Juchnowiec Kościelny
Korona Dobrzyniewo DużeKS Sokoły
Piłkawka BiałystokTurośnianka Turośń Kościelna
Narew ChoroszczWłókniarz Białystok
ŁKS 1926 II ŁomżaSupraślanka Supraśl
Hetman TykocinKS II Wasilków
 Kolejka 8 – 16-17 października
Magnat Juchnowiec KościelnyKS II Wasilków
Supraślanka SupraślHetman Tykocin
Włókniarz BiałystokŁKS 1926 II Łomża
Turośnianka Turośń KościelnaNarew Choroszcz
KS SokołyPiłkawka Białystok
Kos 1984 RutkiKorona Dobrzyniewo Duże
 Kolejka 9 – 23-24 października
Korona Dobrzyniewo DużeMagnat Juchnowiec Kościelny
Piłkawka BiałystokKos 1984 Rutki
Narew ChoroszczKS Sokoły
ŁKS 1926 II ŁomżaTurośnianka Turośń Kościelna
Hetman TykocinWłókniarz Białystok
KS II WasilkówSupraślanka Supraśl
 Kolejka 10 – 30-31 października
Magnat Juchnowiec KościelnySupraślanka Supraśl
Włókniarz BiałystokKS II Wasilków
Turośnianka Turośń KościelnaHetman Tykocin
KS SokołyŁKS 1926 II Łomża
Kos 1984 RutkiNarew Choroszcz
Korona Dobrzyniewo DużePiłkawka Białystok
 Kolejka 11 – 6-7 listopada
Piłkawka BiałystokMagnat Juchnowiec Kościelny
Narew ChoroszczKorona Dobrzyniewo Duże
ŁKS 1926 II ŁomżaKos 1984 Rutki
Hetman TykocinKS Sokoły
KS II WasilkówTurośnianka Turośń Kościelna
Supraślanka SupraślWłókniarz Białystok
 Kolejka 12
Magnat Juchnowiec KościelnyWłókniarz Białystok
Supraślanka SupraślTurośnianka Turośń Kościelna
KS II WasilkówKS Sokoły
Hetman TykocinKos 1984 Rutki
ŁKS 1926 II ŁomżaKorona Dobrzyniewo Duże
Narew ChoroszczPiłkawka Białystok
 Kolejka 13
Narew ChoroszczMagnat Juchnowiec Kościelny
Piłkawka BiałystokŁKS 1926 II Łomża
Korona Dobrzyniewo DużeHetman Tykocin
Kos 1984 RutkiKS II Wasilków
KS SokołySupraślanka Supraśl
Turośnianka Turośń KościelnaWłókniarz Białystok
 Kolejka 14
Magnat Juchnowiec KościelnyTurośnianka Turośń Kościelna
Włókniarz BiałystokKS Sokoły
Supraślanka SupraślKos 1984 Rutki
KS II WasilkówKorona Dobrzyniewo Duże
Hetman TykocinPiłkawka Białystok
ŁKS 1926 II ŁomżaNarew Choroszcz
 Kolejka 15
ŁKS 1926 II ŁomżaMagnat Juchnowiec Kościelny
Narew ChoroszczHetman Tykocin
Piłkawka BiałystokKS II Wasilków
Korona Dobrzyniewo DużeSupraślanka Supraśl
Kos 1984 RutkiWłókniarz Białystok
KS SokołyTurośnianka Turośń Kościelna
 Kolejka 16
Magnat Juchnowiec KościelnyKS Sokoły
Turośnianka Turośń KościelnaKos 1984 Rutki
Włókniarz BiałystokKorona Dobrzyniewo Duże
Supraślanka SupraślPiłkawka Białystok
KS II WasilkówNarew Choroszcz
Hetman TykocinŁKS 1926 II Łomża
 Kolejka 17
Hetman TykocinMagnat Juchnowiec Kościelny
ŁKS 1926 II ŁomżaKS II Wasilków
Narew ChoroszczSupraślanka Supraśl
Piłkawka BiałystokWłókniarz Białystok
Korona Dobrzyniewo DużeTurośnianka Turośń Kościelna
Kos 1984 RutkiKS Sokoły
 Kolejka 18
Magnat Juchnowiec KościelnyKos 1984 Rutki
KS SokołyKorona Dobrzyniewo Duże
Turośnianka Turośń KościelnaPiłkawka Białystok
Włókniarz BiałystokNarew Choroszcz
Supraślanka SupraślŁKS 1926 II Łomża
KS II WasilkówHetman Tykocin
 Kolejka 19
KS II WasilkówMagnat Juchnowiec Kościelny
Hetman TykocinSupraślanka Supraśl
ŁKS 1926 II ŁomżaWłókniarz Białystok
Narew ChoroszczTurośnianka Turośń Kościelna
Piłkawka BiałystokKS Sokoły
Korona Dobrzyniewo DużeKos 1984 Rutki
 Kolejka 20
Magnat Juchnowiec KościelnyKorona Dobrzyniewo Duże
Kos 1984 RutkiPiłkawka Białystok
KS SokołyNarew Choroszcz
Turośnianka Turośń KościelnaŁKS 1926 II Łomża
Włókniarz BiałystokHetman Tykocin
Supraślanka SupraślKS II Wasilków
 Kolejka 21
Supraślanka SupraślMagnat Juchnowiec Kościelny
KS II WasilkówWłókniarz Białystok
Hetman TykocinTurośnianka Turośń Kościelna
ŁKS 1926 II ŁomżaKS Sokoły
Narew ChoroszczKos 1984 Rutki
Piłkawka BiałystokKorona Dobrzyniewo Duże
 Kolejka 22
Magnat Juchnowiec KościelnyPiłkawka Białystok
Korona Dobrzyniewo DużeNarew Choroszcz
Kos 1984 RutkiŁKS 1926 II Łomża
KS SokołyHetman Tykocin
Turośnianka Turośń KościelnaKS II Wasilków
Włókniarz BiałystokSupraślanka Supraśl

Terminarze ze strony 90minut.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *