4 liga A klasa Okręgówka

Ściąga na piłkarski weekend. [3. liga, 4. liga, okręgówka, A klasa]

3.LIGA

Polonia WarszawaUnia Skierniewice19 czerwca, 17:00
Znicz Biała Piska6-2Jagiellonia II Białystok8 czerwca, 17:00
Legionovia LegionowoŚwit Nowy Dwór 19 czerwca, 16:00
Pogoń Grodzisk Legia II Warszawa20 czerwca, 16:00
KS WasilkówGKS Wikielec19 czerwca, 17:00
Broń RadomLechia Tomaszów 19 czerwca, 17:00
RKS RadomskoConcordia Elbląg19 czerwca, 17:00
Ursus WarszawaBłonianka Błonie19 czerwca, 17:00
Olimpia ZambrówKS Kutno19 czerwca, 15:00
Huragan MorągRuch Wysokie 18 czerwca, 17:00
Sokół Aleksandrów Pelikan Łowicz19 czerwca, 17:00

KEEZA 4. LIGA

Promień MońkiMOSP Białystok19 czerwca, 17:00
Sokół 1946 SokółkaCresovia Siemiatycze19 czerwca, 17:00
Wissa SzczuczynWarmia Grajewo19 czerwca, 17:00
Sparta AugustówKS Michałowo19 czerwca, 17:00
Tur Bielsk PodlaskiKrypnianka Krypno19 czerwca, 17:00
ŁKS 1926 ŁomżaHetman Białystok19 czerwca, 17:00
Dąb Dąbrowa BiałostockaWigry II Suwałki19 czerwca, 17:00
Sparta 1951 SzepietowoMKS Mielnik19 czerwca, 17:00

KEEZA KLASA OKRĘGOWA

Bocian BoćkiNarew Choroszcz20 czerwca, 14:00
Orlęta CzyżewMagnat Juchnowiec Kościelny20 czerwca, 16:00
Piast BiałystokUM Krynki19 czerwca, 18:30
Pomorzanka SejnyKS Śniadowo19 czerwca, 16:00
Puszcza HajnówkaKS Grabówka19 czerwca, 17:00
Rudnia ZabłudówKorona Dobrzyniewo Duże19 czerwca, 15:00
Jasion JasionówkaTur II Bielsk Podlaski20 czerwca, 17:00
Kora KorycinHetman Tykocin19 czerwca, 13:00
Unia CiechanowiecCzarni Czarna Białostocka20 czerwca, 14:00

KEEZA A KLASA GRUPA 1

Turośnianka Turośń KościelnaKolejarz Czeremcha19 czerwca, 17:00
KS SokołyIskra Wyszki20 czerwca, 17:30
Pogoń ŁapyIskra Narew20 czerwca, 17:00
Pionier BrańskHusar Nurzec20 czerwca, 15:00
Znicz SurażGKS Gródek20 czerwca, 15:00
Żubr DrohiczynCresovia II Siemiatycze20 czerwca, 18:00

KEEZA A KLASA GRUPA 2

Biebrza GoniądzPasja Kleosin20 czerwca, 18:00
Pogranicze Kuźnica BiałostockaWissa II Szczuczyn22 czerwca, 19:00
Polonia RaczkiKS II Wasilków19 czerwca, 15:00
Sudovia SzudziałowoKos 1984 Rutki20 czerwca, 16:00
Supraślanka SupraślJastrząb Knyszyn20 czerwca, 15:00
Włókniarz BiałystokGKS Stawiski20 czerwca, 17:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *