Okręgówka

Cztery gole i opaska kapitana. Zmiana warty w Sejnach

Dla zawodnika Pomorzanki Sejny Adriana Łejmela to był dobry weekend. Strzelił cztery gole w meczu z Jasionem i przejął opaskę kapitana.

Po tym spotkaniu z funkcji kapitana zrezygnował Piotr Leszczyński, który dowodził drużyną na boisku przez siedem lat.

Postanowiłem zejść że sceny i po siedmiu latach oddać opaskę kapitana w ręce naszego Adriana. Uważam, że jest to świetny Pomorzanin, który godnie będzie reprezentować drużynę jako kapitan.– powiedział nam po meczu Piotr Leszczyński, który nie kryje, że siedem lat w drużynie to był bardzo ważny dla niego okres.

Z dumą reprezentowałem nasze Sejneńskie barwy od dziecka, myślę że przyszedł czas, by więcej czasu przeznaczyć dla rodziny, dlatego tym bardziej cieszy mnie fakt, iż jest komu przekazać przysłowiową pałeczkę.
Oczywiście Pomorzanka zawsze zostanie w mym sercu i zawsze chlopakom chetnie pomogę.

Piotrek za pośrednictwem naszego portalu chce skierować do zespołu i kibiców kilka słów.

Dziękuję wszystkim za wsparcie, szczególnie żonie i dla aktualnego Prezesa Klubu Pomorzanka Sejny. Dziękuję kibicom za doping i proszę byście miło przyjęli Adriana jako nowego kapitana naszej ukochanej drużyny.

Dziękuję kochana drużyno, że byłaś ze mną tyle lat! Dziękuję że mnie szanowaliście i graliście ze mną mimo mojego temperamentu.

Z lewej – Adrian Łejmel, z prawej – Piotr Leszczyński

Dziękuję że mioglem na was liczyć, bez was nie było by mnie tyle lat!
Bo aż 7 oficjalnych lat bylem z wami.
Na dobre i na złe. Tylko wy liczyliście się!
Szanuję was, bo nie znam innych osób, którzy by tyle zdrowia zostawili na murawie A jeszcze i mnie rzucającego sie słuchali!

Jesteście moimi braćmi na zawsze!
Dziękuję że mogłem sie spełniać przy was! Jako że kocham ponad wszystko Pomorzankę, liczę że wasza siła bedzie rosła w raz z wiekiem! Macie nowego Kapitana! Warto z niego czerpać wzorce szczególnie to się tyczy młodych!
Ze sportowymi pozdrowieniami – Piotr Leszczyński

Nowy kapitan dobrze zaczął swoją kapitańską przygodę. Strzelił cztery gole w wygranym 5:0 meczu z Jasionem Jasionówka. Życzymy powodzenia w nowej roli!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *