Okręgówka

Wraca okręgówka! [ZAPOWIEDŹ WEEKENDU OD 3. LIGI DO A KLASY]

To pierwszy w tym roku weekend, w czasie którego odbędą się mecze we wszystkich ligach na Podlasiu, od 3. ligi do A klasy. Włącznie z niegrającą dotąd okręgówką. Zapraszamy na krótki przegląd wydarzeń!

3. LIGA

Polonia WarszawaŚwit Nowy Dwór Mazowiecki24 kwietnia, 19:11
Legia II WarszawaJagiellonia II Białystok24 kwietnia, 12:00
Pogoń Grodzisk MazowieckiUnia Skierniewice24 kwietnia, 17:00
Legionovia LegionowoZnicz Biała Piska24 kwietnia, 14:00
KS WasilkówKS Kutno24 kwietnia, 16:00
Huragan MorągBłonianka Błonie25 kwietnia, 15:00
RKS RadomskoPelikan Łowicz24 kwietnia, 15:00
Sokół Aleksandrów ŁódzkiLechia Tomaszów Mazowiecki24 kwietnia, 17:00
Ruch Wysokie MazowieckieGKS Wikielec25 kwietnia, 12:00
Broń RadomOlimpia Zambrów25 kwietnia, 12:00
Concordia ElblągUrsus Warszawa24 kwietnia, 15:00
NazwaM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki2456182453-21
2. Legionovia Legionowo2446137438-24
3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki2446144645-26
4. Unia Skierniewice2442133845-29
5. Znicz Biała Piska2440117641-31
6. Legia II Warszawa2440124845-30
7. Polonia Warszawa2439116741-28
8. Jagiellonia II Białystok2438115843-35
9. Pelikan Łowicz2537107838-36
10. Sokół Aleksandrów Łódzki2537107840-24
11. KS Kutno25371141036-35
12. Błonianka Błonie25371141048-37
13. RKS Radomsko2533961037-34
14. Lechia Tomaszów Mazowiecki25331031236-52
15. Concordia Elbląg2531871029-33
16. GKS Wikielec2431941135-46
17. Broń Radom2530861128-39
18. Ursus Warszawa2428841231-35
19. Olimpia Zambrów2522641535-48
20. Ruch Wysokie Mazowieckie2518391323-53
21. Huragan Morąg2518391326-48
22. KS Wasilków2514421918-67

KEEZA 4. LIGA

Pauza: Tur Bielsk Podlaski.
ŁKS 1926 ŁomżaSparta Augustów24 kwietnia, 19:26
Dąb Dąbrowa BiałostockaWissa Szczuczyn24 kwietnia, 14:00
Sparta 1951 SzepietowoSokół 1946 Sokółka24 kwietnia, 16:00
MKS MielnikPromień Mońki25 kwietnia, 15:00
Wigry II SuwałkiOrzeł Kolno24 kwietnia, 16:00
Hetman BiałystokMOSP Białystok24 kwietnia, 11:00
Krypnianka KrypnoCresovia Siemiatycze25 kwietnia, 14:00
KS MichałowoWarmia Grajewo25 kwietnia, 16:00
 MPUNWYGREMPORBR
1Tur Bielsk Podlaski2256175080:14
2Wissa Szczuczyn2254173264:23
3Promień Mońki2250155269:29
4ŁKS 1926 Łomża2147152464:22
5Warmia Grajewo2141125436:21
6KS Michałowo2037121754:46
7Hetman Białystok22311011143:38
8Krypnianka Krypno22301001246:55
9Sparta 1951 Szepietowo2125811234:37
10SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA2123721235:47
11Orzeł Kolno2222641238:60
12Cresovia Siemiatycze212048933:46
13Sparta Augustów2220621430:56
14MOSP Białystok2119541233:43
15WIGRY II SUWAŁKI S.A.2219611535:68
16MKS Mielnik2116511521:63
17Dąb Dąbrowa Białostocka2113411617:64

KEEZA KLASA OKRĘGOWA

Bocian BoćkiRudnia Zabłudów25 kwietnia, 14:00
Jasion JasionówkaPuszcza Hajnówka24 kwietnia, 15:00
Kora KorycinPomorzanka Sejny25 kwietnia, 14:00
Unia CiechanowiecPiast Białystok25 kwietnia, 14:00
Czarni Czarna BiałostockaOrlęta Czyżew25 kwietnia, 16:00
Hetman TykocinNarew Choroszcz24 kwietnia, 17:00
Tur II Bielsk PodlaskiMagnat Juchnowiec Kościelny24 kwietnia, 16:00
Korona Dobrzyniewo DużeUM Krynki24 kwietnia, 16:00
KS GrabówkaKS Śniadowo24 kwietnia, 17:00
 MPUNWYGREMPORBR
1KS GRABÓWKA1849161166:12
2Puszcza Hajnówka1844142270:19
3CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA1837114342:17
4Orlęta Czyżew1833103545:28
5KS Śniadowo1831101750:31
6LZS Krynki183194538:21
7Magnat Juchnowiec Kościelny193086534:32
8Rudnia Zabłudów192985628:22
9Hetman Tykocin192992849:35
10Pomorzanka Sejny182675636:24
11Piast Białystok182682845:46
12Narew Choroszcz1821701132:45
13UNIA CIECHANOWIEC1819611120:46
14BOCIAN BOĆKI1817521127:44
15Korona Dobrzyniewo Duże1816511227:44
16Tur II Bielsk Podlaski1815501322:48
17UKS Konar Kora Korycin1813411321:61
18JASION JASIONÓWKA19512168:85

KEEZA A KLASA GR. 1

Pauza: Pionier Brańsk.
Piłkawka BiałystokGKS Gródek24 kwietnia, 17:30
Znicz SurażPogoń Łapy25 kwietnia, 15:00
Żubr DrohiczynKS Sokoły25 kwietnia, 16:00
Cresovia II SiemiatyczeTurośnianka Turośń Kościelna25 kwietnia, 16:00
Husar NurzecKolejarz Czeremcha25 kwietnia, 15:00
Iskra NarewIskra Wyszki25 kwietnia, 15:00
 MPUNWYGREMPORBR
1MKS POGOŃ ŁAPY1334111161:15
2GKS GRÓDEK1433103149:11
3Kolejarz Czeremcha142891429:18
4Husar Nurzec132170625:35
5Pionier Brańsk132062529:24
6Iskra Narew142062624:37
7KS Sokoły141961721:24
8Cresovia II Siemiatycze141961730:34
9ŻUBR DROHICZYN121860634:25
10ISKRA WYSZKI131543618:31
11KS TUROŚNIANKA Turośń Kościelna131233725:32
12KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK147211120:44
13Znicz Suraż135121013:48

KEEZA A KLASA GR. 2

Pauza: Sudovia Szudziałowo.
KS II WasilkówKos 1984 Rutki25 kwietnia, 14:00
Biebrza GoniądzSupraślanka Supraśl25 kwietnia, 15:00
Włókniarz BiałystokPolonia Raczki24 kwietnia, 15:00
GKS StawiskiPogranicze Kuźnica Białostocka25 kwietnia, 15:00
Grab JanówkaPasja Kleosin24 kwietnia, 17:00
Jastrząb KnyszynWissa II Szczuczyn24 kwietnia, 17:00
 MPUNWYGREMPORBR
1GKS Stawiski1231101143:12
2PASJA KLEOSIN132473332:29
3Polonia Raczki122163339:11
4Biebrza Goniądz122163332:18
5JASTRZĄB KNYSZYN132062532:21
6KS Wasilków II122062428:20
7KOS 1984 RUTKI121961534:27
8Wissa II Szczuczyn121651631:41
9GRAB JANÓWKA121341720:36
10Pogranicze Kuźnica121240821:32
11Sudovia Szudziałowo121240820:37
12Włókniarz Białystok121031819:44
13Supraślanka Supraśl12822812:35

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *