Okręgówka

Kolejny warszawski sparing Unii Ciechanowiec

Ciechanowiecka Unia na tydzień przed wznowieniem rozgrywek “Keeza” klasy okręgowej rozegrała sparing z zespołem Polonii Warszawa.

Sparing z pewnością był bardzo wartościowy.

Poprzednie mecze z warszawskimi drużynami nie wyszły nam za dobrze – 0:9 z Klub Towarzysko-Sportowy WESZŁO i 0:5 z RKS Okęcie Warszawa – dlatego teraz chcieliśmy zostawić po sobie fajniejsze wrażenie.napisali działacze klubu na facebooku.

Wynik i tym razem nie był korzystny, ale drużyna z Ciechanowca zostawiła po sobie dobre wrażenie. Polonia wygrała 3:0, ale z przebiegu gry nie było widać dużej różnicy między drużynami.

“Na pewno nie można powiedzieć, że było to jednostronne widowisko. Teoretycznie mogło skończyć się 6:0 ale jakby było 3:3 to też byłby sprawiedliwy wynik. No ale nie wynik był tutaj najważniejszy. Najważniejsze było zaliczyć jednostkę meczową z wymagającym przeciwnikiem. Wróciliśmy tym meczem na dobre tory i nie możemy doczekać się wznowienia ligi w przyszłą niedzielę” – czytamy na facebooku Unii.

Unia zajmuje 13. miejsce w tabeli okręgówki. W niedzielę rozegra pierwszy wiosenny mecz. Do Ciechanowca przyjedzie białostocki Piast. Mecz odbędzie się w niedzielę o 14:00.

Źródło/zdjęcie główne: www.facebook.com/UniaCiechanowiec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *