3 liga

Sytuacja podlaskich trzecioligowców niewiele się zmieniła [SKRÓT/TABELA]

Po weekendowych meczach w pierwszej grupie trzeciej ligi nie poprawiła się sytuacja Olimpii i Ruchu w walce o utrzymanie.

Co prawda zespoły z Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego zdobył po jednym punkcie, to jednak zbyt mało żeby zbliżyć się do bezpiecznego miejsca w tabeli.

Po 3 punkty zdobyły Concordia Elbląg i Broń Radom (wygrała 2:0 z KS-em Wasilków) i uciekły naszym podlaskim reprezentantom. Olimpia do drużyny znajdującej się na bezpiecznym miejscu traci 9 punktów, a Ruch – 10.

W weekend Olimpia zremisowała z RKS-em Radomsko 1:1. Do przerwy goście prowadzili 1:0 po pięknym strzale zza pola karnego i bierności defensywy Olimpii. Chaos, ale w defensywie gości wkradł się zaraz po rozpoczęciu drugiej części meczu. W 24. sekundzie po przerwie padł wyrównujący gol dla Olimpii, a jego strzelcem był Przemysław Jastrzębski.

1:1 zremisował też Ruch Wysokie Mazowieckie. Od 23. minuty prowadził po golu Michała Grochowskiego, który wykorzystał błąd przy wyprowadzeniu piłki przez gości. Goście wyrównali w 51. minucie z rzutu karnego i więcej goli tego dnia nie padło.

Skrót meczu poniżej.

KS Wasilków przegrał z Bronią Radom 0:2 tracąc gole w końcówce meczu, a Jagiellonia II uległa Polonii 0:2.

Polonia Warszawa3-0Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki3-2Unia Skierniewice
Legia II Warszawa3-1Znicz Biała Piska
Pogoń Grodzisk Mazowiecki1-0Legionovia Legionowo
KS Wasilków0-2Broń Radom
Concordia Elbląg4-3GKS Wikielec
Lechia Tomaszów Mazowiecki1-0Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów1-1RKS Radomsko