Piłka kobieca

Sesja w nowych strojach piłkarek Włókniarza [ZDJĘCIA]

Zawodniczki Włókniarza Białystok pięknie prezentują się w nowych strojach meczowych. Wystąpiły w sesji zdjęciowej, zorganizowanej przez klub.

Co ważne, możesz wesprzeć Włókniarz Białystok – wystarczy wybrać usługi firmy Falcon Energy, a 5% kosztów instalacji firma przekaże Włókniarzowi! Kliknij baner i dowiedz się więcej.

Nowy trener, nowe stroje, nowe nadzieje – tak rundę wiosenną zapowiadają władze klubu. Zacznijmy od boisk, a tam, jak czytamy na facebooku Włókniarza, nie idzie dziewczynom najlepiej:

Tydzień temu rozpoczął się drugi rozdział wyjątkowo trudnego dla nas sezonu 2020/2021.Wszyscy, którzy śledzą losy drużyny seniorek wiedzą, że pechowo przyszło nam mierzyć się w dwóch pierwszych kolejkach z najmocniejszymi drużynami (liderem i wiceliderem). Te mecze już za nami.”

Jednak przyszłość rysuje się w jaśniejszych barwach i widać szanse na utrzymanie w lidze:

Teraz czeka je kolejnych 10 spotkań z pozostałymi drużynami, które – przynajmniej na papierze – wydają się być znacznie bardziej w zasięgu niż UKS Ząbkovia czy KS Raszyn. Z meczu na mecz nasz młodziutki zespół będzie rósł w siłę i bezcenne doświadczenie. Przed nami jeszcze 10 meczów, do zdobycia pula aż 30 punktów. Utrzymanie w lidze jest w naszym zasięgu i damy z siebie wszystko, by Białystok pozostał w II lidze“. – zapewniają przedstawiciele klubu.

Na pewno nastroje i atmosferę w drużynie poprawiła sesja zdjęciowa w nowych kompletach meczowych. Zobaczcie, jak ładnie prezentują się w nich dziewczyny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *