3 liga 4 liga Okręgówka

Runda wystartowała – trzecioligowcy z punktem, lider 4. ligi nie zawiódł [WYNIKI]

W sobotę rozegrane zostały pierwsze mecze w rundzie wiosennej w trzeciej, czwartej lidze i klasie okręgowej.

Niestety, nasi trzecioligowcy zdołali dziś zdobyć tylko punkt. Olimpia zremisowała ze Zniczem Biała Piska 1:1. Przegrał Ruch Wysokie Mazowieckie – 0:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki i KS Wasilków – 0:3 z RKS-em Radomsko. Rezerwy Jagiellonii zagrają w niedzielę z Bronią Radom.

Dobrą formę z jesieni potwierdził lider 4. ligi Tur Bielsk Podlaski. Podopieczni Pawła Bierżyna pewnie wygrali z Hetmanem Białystok 3:0, chociaż zadanie ułatwiła im gra w przewadze jednego zawodnika już od drugiej minuty meczu. Czerwoną kartkę za faul taktyczny otrzymał zawodnik Hetmana.

Dobrą formę z meczów sparingowych potwierdził ŁKS Łomża, który rozgromił rezerwy Wigier Suwałki aż 5:0. Cały mecz można obejrzeć w serwisie Youtube.

W ostatnim meczu sobotnim Warmia wygrała skromnie, 1:0, z Sokołem Sokółka. Jedynego gola zdobył w 47. minucie Tomasz Dzierzgowski.

Jeden mecz rozegrano dziś w ramach rozgrywek “Keeza” klasy okręgowej. Magnat Juchnowiec wygrał 3:2 z Narwią Choroszcz.