A klasa

Klub z A klasy zbiera pieniądze na renowację boiska i czeka na nowy stadion

Gmina pomoże, ale chcemy zrobić więcej – mówią działacze Turośnianki Turośń Kościelna i uruchamiają zbiórkę pieniędzy na remont płyty boiska, na którym klub rozgrywa mecze w A klasie.

“Po wielu spotkaniach i konsultacjach oraz przy pełnej współpracy z Gminą Turośń Kościelna postanowiliśmy, że w tym roku przeprowadzimy kilka prac remontowo-renowacyjnych na naszym stadionie! Wiąże się to z dużym wyzwaniem logistycznym jak i finansowym. Pomimo ciężkiego roku związanego z pandemią Gmina nie uchyla się od pomocy i dotrzymuje słowa co do poprawy używalności murawy oraz deklaruje pomoc, jednak to co My jako klub chcemy osiągnąć w zakresie poprawy infrastrukturalnej w jednym roku jest bardzo ciężkie i kosztowne do zrealizowania.”wyjaśniają przedstawiciele klubu z Turośni Kościelnej.

Na stan boiska gminnego narzekali nie tylko piłkarze miejscowej Turośninanki i Piłkawki Białystok, która również korzysta z obiektu, ale również zespoły przyjezdne. Własnymi siłami gospodarze obiektu zdemontowali już niebezpieczne krawężniki, ale do zrobienia zostało jeszcze dużo.

Własnymi siłami zawodnicy i prezesi klubu wykopali niebezpieczne krawężniki.

“Społeczeństwo Turośnianki już nie raz pokazało na co ich stać, dlatego jesteśmy dobrej myśli i wierzymy że uda nam się wspólnie zrealizować ten cel. Na ten moment potrzebujemy około 30 tysięcy złotych które pokryją część kosztów związanych z poprawą infrastruktury naszego stadionu. My jako Klub Sportowy organizujemy zrzutkę pieniężną oraz mamy w planach szereg różnych innych działań, które mają na celu zebranie wyznaczonej sumy pieniędzy, niektóre takie jak sprzedaż gadżetów klubowych już się rozpoczęły.” – zapowiadają działacze.

Co ciekawe, gmina stworzyła projekt nowego stadionu, który miałby zostać wybudowany w ciągu kilku najbliższych lat.

Na koncie zbiórki, w momencie powstawania tego tekstu jest 1 700 zł. Każdy, kto chce pomóc, może to zrobić klikając w TEN LINK i przelewając pieniądze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *