Podlaska Piłka

A klasa

Retusz boiska w Gródku

Na stadionie w Gródku zakończono część prac, które mają poprawić wygląd i funkcjonalność obiektu, ale w planach są kolejne zmiany.

W ostatnim czasie wyremontowano szatnie w budynku klubowym.

Po rozmowie z wójtem naszej gminy doszliśmy do wniosku, że tam również przyda się odnowienie. Prezesi naszego GKS-u sami zdecydowali się przeprowadzić mały remont a finansami zajmie się gmina. Na ten moment mamy wyremontowane dwie szatnie” – informuje klub.

Gródecki klub opublikował zdjęcia, na których widzimy stan szatni przed remontem i po remoncie.

To jednak nie wszystko. Jak tylko pogoda na to pozwoli, w Gródku ruszą pracę nad poprawą stanu boiska.

„Udało nam się uzyskać dotację z gminy na realizację naszego projektu odnowienia boiska. Mamy plan, wstępne rozmowy za nami, umowę zaraz podpisujemy. Cóż zostało? Czekamy na dobrą pogodę i zaczynamy działać!” – czytamy na facebooku GKS-u.

Źródło: facebook.com/GKS-Gródek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.