3 liga

Trzecioligowe sparingi – Francuz w Olimpii

Trzecioligowcy z Podlasia w weekend rozgrywali sparingi. Olimpia wygrała, KS Wasilków przegrał.

Olimpia Zambrów na wyjeździe grała z drużyną CLJ Jagiellonii. Wygrała 4:0, w składzie mając zawodnika testowanego z … Francji. Dwie bramki zdobył zawodnik testowany, po jednej dorzucili Kamil Zalewski i Paweł Tomkiewicz.

Wysoko spotkanie sparingowego wygrały trzecioligowe rezerwy Jagiellonii, które pokonały innego trzecioligowca- KS Wasilków – aż 6:0. Gole dla „Żółto-Czerwonych” strzelili Karpiński (trzy), Pawłowski (dwa) oraz Sakowicz.

Był to nas drugi sprawdzian podczas zimowego okresu przygotowawczego. Wynik i samą grę mogę ocenić bardzo pozytywnie. Moim zdaniem zaprezentowaliśmy się lepiej niż w spotkaniu z ŁKS-em Łomża. Niemniej nie wolno nam popadać w zachwyt, ponieważ nie ustrzegliśmy się również błędów. Być może wynik jest wysoki, ale nasi rywale mieli swoje okazje do zdobycia bramki. Niemniej „zero” z tyłu cieszy. Kolejny sparing to taka odskocznia od codziennych treningów. Nasz kolejny rywal będzie z dużo wyższej półki, ponieważ zagramy w czołową ekipą II ligi – Wigrami Suwałki. Na razie jednak ciężko pracujemy, a mamy nad czympowiedział portalowi jagiellonia.pl trener jagiellońskich rezerw, Wojciech Kobeszko.

3:1 mecz kontrolny z ŁKS-em Łomża wygrał Ruch Wysokie Mazowieckie. Gole dla Ruchu zdobywali: Grzybowski, Jackiewicz i zawodnik testowany. Bramkę dla ŁKS-u zdobył Filip Cudakiewicz.

Fot. facebook.com/MKSRuch

Fot. facebook.com/lks1926lomza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *