3 liga

Śnieżny początek sparingów Olimpii Zambrów

Olimpia Zambrów rozegrała w sobotę pierwszy mecz kontrolny przed rundą wiosenną rozgrywek 3. ligi.

Rywalem podopiecznych trenera Kulhawika były Mamry Giżycko. Mecz odbywał się w niezwykle trudnych, zimowych warunkach, przy silnym wietrze i obfitych opadach śniegu. W tej aurze lepiej poradzili sobie goście z Giżycka, którzy wygrali 3:2. Gole dla Olimpii zdobyli Przemysław Jastrzębski i Bartosz Gołaszewski.

SKŁAD OLIMPII:

1 połowa: Konrad Piskorz – Adam Wyszomirski, Mateusz paczkowski, Paweł Łydkowski, zawodnik testowany, Bartosz Ciborowski, Patryk Malinowski, zawodnik testowany, Rafał Kalinowski, Mariusz Wierzbowski, Kacper Głowicki.

2 połowa: Jakub Bieliński – Przemysław Jastrzębski, Bartosz Gołaszewski, Paweł Łydkowski, Mateusz Maliszewski, Kacper Głowicki, Patryk Malinowski, Mariusz Wierzbowski, zawodnik testowany, Rafał Malinowski, Paweł Tomkiewicz.

Kolejny sparing Olimpia zagra 23 stycznia z drużyną Jagiellonii, grającej w Centralnej Lidze Juniorów.