Inne podwórka premium

Projekt PFG także dla piłkarzy z Podlasia! Zobacz, czy to dla Ciebie

Właściciele, trenerzy i specjaliści wchodzący w skład zespołu Professional Football Group zapewniają pomoc przy rozwoju zawodników piłki nożnej powyżej 15 roku życia. Założony w 2017 roku projekt, który na samym początku ograniczał się do zapewnienia dodatkowych treningów piłkarskich, zdążył pomóc w różny sposób już ponad 150 zawodnikom z różnych szczebli rozgrywkowych.

Niektórzy z nich byli wstanie dzięki świetnemu zaangażowaniu dostać się do 1, 2 i 3 ligi, a mamy nadzieję i to wierzymy, że to nie jest ich ostatnie słowo. Teraz po 3 latach działalności i po zebranych doświadczeniach oraz zaznajomieniu się z potrzebami piłkarzy mamy dla naszych klientów wiele możliwości pomocy.

Co u nas znajdziecie?

Naszą podstawową i najważniejszą jednostką treningową odbywającą się na boisku piłkarskim, gdzie zawodnicy poprzez różnego rodzaju gry mają szansę mierzyć się 3 – 4 razy w tygodniu z zawodnikami ambitnymi i wiedzącymi w jakim kierunku idą z pełnym przekonaniem, że są wstanie spełnić swoje marzenia, proponujemy.

Nasi podopieczni mogą liczyć także rozwój poprzez trening motoryczny na siłowni ukierunkowany na prewencję urazów i maksymalizację rozwoju cech motorycznych potrzebnych w piłce nożnej. Treningi w małej grupie z Trenerem specjalizującym się prowadzeniem sportowców, który dzięki swojemu doświadczeniu zebranemu pracując z licznymi piłkarzami świetnie dobiera ćwiczenia i obciążenia do nich.

Ponadto ważnym punktem wsparcia dla zawodników jest trening mentalny, który potrzebny jest coraz większej rzeszy piłkarzy, jeśli nie cały czas, to przynajmniej okazjonalnie. Wiemy, że w piłce nożnej zdarzają się co raz częściej sytuacje, w których młodym zawodnikom nie jest łatwo się odnaleźć, a w piłce juniorskiej takich sytuacji było zdecydowanie mniej lub w ogóle.

Trening bramkarski to punkt, którym zainteresowany jest oczywiście każdy bramkarz i bez którego piłkarz grający na tej specyficznej pozycji piłkarskiej nie może się obejść. Na nim, pod okiem profesjonalisty z doświadczeniem ligowym, poprawi najważniejsze detale dające dużo pewności siebie, której nigdy za wiele na tej pozycji.

Zdecydowana większość treningów odbywa się w godzinach porannych dzięki czemu żaden piłkarz nie poświęci swojej jednostki klubowej, a może tylko zyskać.

Nowość w projekcie!

Kierowanie karierą jest sprawą mocno indywidualną oraz niełatwą. Dzięki wielu lat doświadczeniom i dobrym relacjom z licznymi klubami mamy możliwość pomocy jako oddzielny departament w projekcie pod nazwą PFG Agency, zajmujący się transferami zawodników godzących się na reprezentowanie przez naszego specjalistę.

Kiedy i dla kogo?

Nasza grupa jest otwarta dla każdego ambitnego zawodnika mającego 15 lat i więcej, który spogląda w przyszłość piłkarską z wiarą i da sobie pomóc. Na naszych treningach można spotkać zawodnika z Ekstraligi młodzieżowej, CLJ, a także seniora grającego w 3, 4 lub 5 lidze. Do projektu można dołączyć w każdym momencie sezonu. Jesteśmy projektem całorocznym bo zdajemy sobie sprawę, że ilu zawodników tyle potrzeb.

– Potrzebujesz przygotować się mocniej do sezonu, nie ma sprawy!

– Uważasz, że w okresie startowym nie trenujesz wystarczająco dużo i mocno, zapraszamy!

– Planujesz przejście z piłki młodzieżowej do seniorskiej, jesteśmy dla Ciebie!

Chcesz się odbudować po kontuzji i nabrać pewności na boisku, śmiało!

Brakuje Ci minut w kolejkach ligowych, mamy coś i dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy zawodników jak i trenerów chcących zapoznać się z projektem, a może i do naszej grupy dołączyć!

Strona www: https://profg.pl/
Instagram: https://www.instagram.com/professionalfootballgroup/
Facebook: https://www.facebook.com/professionalfootballgroup/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC9ITq5ueEtDYn-tgNPo0WDw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *