Futsal

Skromna 2. liga futsalu w tym sezonie

Niestety, ale tej zimy rozgrywki 2. ligi futsalu będą skromniejsze niż przed rokiem. Do ligi zgłosiło się tylko pięć zespołów.

Pierwsze mecze zostaną rozegrane już w ten weekend.

W podlaskiej 2. lidze futsalu zagrają:

  • Żubr Drohiczyn
  • ZSOiT MOKS Słoneczny Stok Białystok
  • Futsal MOSiR Grajewo
  • DTS Bonito Helios Białystok
  • Browar Północny Futsal Team Suwałki

W pierwszej kolejce obejrzymy starcie dwóch mocnych (teoretycznie) drużyn w tej lidze. Futsal MOSiR Grajewo zagra z Bonito Helios Białystok. Do drużyny z Grajewa dołączyło kilku dobrych zawodników: Aleksander Poplawski (Warmia Grajewo) , Mariusz Łapiński (Wissa Szczuczyn), Mateusz Ruszczyk (Znicz Biała Piska), Dawid Kondratowicz (Warmia Grajewo), Arkadiusz Bogdaniuk (Warmia Grajewo).

“W nieco osłabionym składzie spróbujemy urwać punkty zdecydowanym faworytom mistrzostwa ligi i w niedzielę oddamy serce i walkę na boisku. Niestety mecz odbędzie się bez udziału publiczności, lecz postaramy się zorganizować relacje na żywo oraz fotorelacje z tego spotkaniamówi Daniel Tuzinowski (Futsal MOSiR Grajewo).

“Na początek czeka nas chyba najtrudniejszy wyjazd w całym sezonie – rywal Futsal MOSiR Grajewo. Na trudy tego wyjazdu składa się przede wszystkim nietypowa grajewska hala w której świetnie czują się gospodarze. Czeka nas bardzo ciekawe i pełne emocji starcie, niestety bez publiczności, której w poprzednich sezonach na grajewskiej hali nie brakowało.”zapowiada Filip Dojlida (BonitoHelios Białystok).

Mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 16:00 w hali MOSiR w Grajewie.

Źródło: Futsal MOSiR Grajewo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *