4 liga

Wissa Sczuczyn liderem 4. ligi. Na kilkanaście godzin?

Wissa Szczuczyn wygrała w sobotę zaległy mecz z MOSP-em Białystok i przeskoczyła w tabeli dotychczasowego lidera – Tur Bielsk Podlaski.

Szczuczynianie pokonali białostoczan na wyjeździe 5:1.

Pierwszego gola strzelił Karol Buzun po asyście Damiana Toczydłowskiego.Durgą bramkę w 40. minucie meczu strzelił Damian Toczydłowski, który wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy, wypuszczającego z rąk piłkę po strzale Łukasz Tercjaka. Trzecią bramkę zdobył ponownie Karol Buzun po składnej akcji Toczydłowskiego, Zambrowskiego i Buzuna. Na 4 :1 podwyższył Filip Dojlida, który w 70. minucie spotkania zmienił Łukasza Tercjaka. Wynik meczu w 88. minucie ustalił dobrze grający w tym dniu Damian Toczydłowski .

Wissa została liderem, ale w niedzielę zaległy mecz z Orłem Kolno gra u siebie Tur, więc bardzo możliwe, że piłkarze ze Szczuczyna liderowaniem nie pocieszą się długo. Co istotne, Tur wciąż będzie miał dwa mecze rozegrane mniej od najgroźniejszego rywala w walce o awans do 3. ligi.