4 liga Okręgówka

Świąteczne granie w podlaskich ligach [WYNIKI I TABELE]

Za nami ostatnia kolejka w 4. lidze, okręgówce i A klasie podlaskiej. Na szczycie tabel nie zmieniło się zbyt wiele, ale padły ciekawy wyniki.

Przed trzecioligowcami jeszcze kilka meczów jesienią. W tej kolejce poradzili sobie, mówiąc kolokwialnie, średnio.

Zapraszamy na przegląd wyników i tabel po meczach rozegranych w Święto 11 Listopada.

3 liga

Pelikan Łowicz2-2Polonia Warszawa
Błonianka Błonie2-1GKS Wikielec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki6-0Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki1-3Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg2-0RKS Radomsko
Legionovia Legionowo1-1Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawaprzeł.Olimpia Zambrów
Broń Radom3-2KS Kutno
KS Wasilków2-5Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki1-1Huragan Morąg
Znicz Biała Piskaprzeł.Legia II Warszawa
1GKS Pogoń Grodzisk Maz.1533110436:15
2MKS Świt Nowy Dwór Maz.142992331:17
3UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.152891531:18
4KS Legionovia152884321:14
5MLKS Znicz Biała Piska142574327:20
6PELIKAN Łowicz142574325:18
7POLONIA WARSZAWA S.A.132473326:14
8Legia II Warszawa S.A.142473426:20
9Sokół Aleksandrów142365326:12
10KS KUTNO152372624:21
11KS Błonianka Błonie142372531:22
12RKS Radomsko152163623:23
13Jagiellonia II Białystok SSA132163423:18
14GKS LZS Wikielec141853624:30
15RKP 1926 Broń Radom151644715:26
16MMKS Concordia Elbląg151543816:22
17KS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZ. SA141550920:38
18KS Ursus W-wa141442816:21
19MKS Kaczkan Huragan Morąg151435717:25
20Olimpia Zambrów1410311021:27
21RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE13916612:28
22KS Wasilków15202138:50

Keeza 4. liga

MOSP Białystok1-2Promień Mońki
Cresovia Siemiatycze0-0Sokół 1946 Sokółka
Warmia Grajewo1-2Wissa Szczuczyn
KS Michałowo4-3Sparta Augustów
Krypnianka Krypno1-3Tur Bielsk Podlaski
Hetman Białystok0-1ŁKS 1926 Łomża
Wigry II Suwałki1-0Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Mielnik0-4Sparta 1951 Szepietowo
1Tur Bielsk Podlaski1337121056:10
2Wissa Szczuczyn1535112241:16
3Promień Mońki1533103249:23
4ŁKS 1926 Łomża1532102339:16
5KS Michałowo1430100442:30
6Warmia Grajewo152992428:17
7Hetman Białystok162891638:25
8Krypnianka Krypno162790738:38
9SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA162062829:36
10Sparta 1951 Szepietowo151860923:28
11Dąb Dąbrowa Białostocka1613411117:43
12Cresovia Siemiatycze151233923:37
13MOSP Białystok151233922:27
14MKS Mielnik1512401113:45
15Orzeł Kolno141233827:39
16Sparta Augustów1611321121:48
17WIGRY II SUWAŁKI S.A.1510311123:51

Keeza klasa okręgowa

Narew Choroszcz6-1Bocian Boćki
Magnat Juchnowiec Kościelny5-1Orlęta Czyżew
UM Krynki2-2Piast Białystok
KS Śniadowo4-1Pomorzanka Sejny
KS Grabówka1-1Puszcza Hajnówka
Korona Dobrzyniewo Duże0-1Rudnia Zabłudów
Tur II Bielsk Podlaskiprzeł.Jasion Jasionówka
Hetman Tykocin7-1Kora Korycin
Czarni Czarna Białostocka4-0Unia Ciechanowiec
1KS GRABÓWKA1643141160:11
2Puszcza Hajnówka1741132265:18
3CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA1634104239:15
4Orlęta Czyżew1733103445:25
5LZS Krynki172884535:21
6Pomorzanka Sejny172675535:22
7Magnat Juchnowiec Kościelny172675530:29
8KS Śniadowo162581742:28
9Rudnia Zabłudów172574625:22
10Hetman Tykocin162271843:34
11Narew Choroszcz162170929:40
12Piast Białystok152062737:39
13BOCIAN BOĆKI1717521026:42
14UNIA CIECHANOWIEC151651918:38
15Korona Dobrzyniewo Duże1616511026:36
16Tur II Bielsk Podlaski1512401119:44
17UKS Konar Kora Korycin1410311017:53
18JASION JASIONÓWKA16101156:80

Keeza A klasa gr. 1

Kolejarz Czeremcha2-1Turośnianka Turośń Kościelna
Iskra Wyszki3-1KS Sokoły
Iskra Narew2-8Pogoń Łapy
Husar Nurzec2-0Pionier Brańsk
GKS Gródek7-0Znicz Suraż
Cresovia II Siemiatycze3-1Żubr Drohiczyn
1MKS POGOŃ ŁAPY1231101158:15
2GKS GRÓDEK122783143:9
3Kolejarz Czeremcha111961421:17
4Cresovia II Siemiatycze121961530:30
5Husar Nurzec121860621:34
6Pionier Brańsk121752524:24
7KS Sokoły121651618:20
8ŻUBR DROHICZYN111550629:21
9ISKRA WYSZKI121543518:28
10Iskra Narew111442518:34
11KS TUROŚNIANKA Turośń Kościelna121233625:30
12KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK11721814:33
13Znicz Suraż10512713:37

Keeza A klasa gr. 2

Pasja Kleosin4-2Biebrza Goniądz11 listopada, 13:00
Wissa II SzczuczynPogranicze Kuźnica Białostocka15 listopada, 13:00
KS II WasilkówPolonia Raczki14 listopada, 13:30
Kos 1984 RutkiSudovia Szudziałowo22 listopada, 17:30
Jastrząb Knyszyn3-0Supraślanka Supraśl11 listopada, 13:00
GKS StawiskiWłókniarz Białystok15 listopada, 11:00
1GKS Stawiski112891137:12
2PASJA KLEOSIN122163329:27
3Polonia Raczki112163239:9
4Biebrza Goniądz122163332:18
5JASTRZĄB KNYSZYN122062430:18
6KOS 1984 RUTKI111961432:24
7KS Wasilków II101442422:19
8Wissa II Szczuczyn111341626:38
9GRAB JANÓWKA121341720:36
10Pogranicze Kuźnica111240718:27
11Włókniarz Białystok111031719:38
12Sudovia Szudziałowo11930817:35
13Supraślanka Supraśl11822711:31

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *