3 liga

Zła sobota trzecioligowców. Olimpia przegrywa, Wasilków rozgromiony

Tylko jeden punkt zdobyły drużyny podlaskie, występujące w trzeciej lidze. Ruch zremisował z Błonianką. Olimpia i KS Wasilków nie zapunktowały.

Najtrudniejsze zadanie miał zespół z Wasilkowa, który gościł mocny Sokół Aleksandrów Łódzki. Potwierdziło się to na boisku. Goście rozgromili gospodarzy 8:1, choć od 3. minuty Wasilków wygrywał po golu Przemka Panka. Później strzelali jiz tylko goście…

Prowadzeniu w meczu nie utrzymała też Olimpia. Podopieczni Dariusza Jurczaka od 32. minuty wygrywali w Grodzisku Mazowieckim z Pogonią po golu Michała Stecia. W 61.minucie Pogoń wyrównała, a na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu gry zdobyła zwycięskiego gola.

Jeden punkt w debiucie w roli szkoleniowca Ruchu zdobył Artur Woroniecki że swoim zespołem. Ruch zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Błonianką Błonie. Transmisję, którą możecie obejrzeć poniżej, przeprowadziła klubowa telewizja.

Sytuacja w tabeli reprezentantów podlaskiego w 3. lidze jest bardzo zła…