A klasa

Będzie modernizacja stadionu w Ciechanowcu. Miasto szuka projektanta

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo stadion w Ciechanowcu zmieni się nie do poznania. Miasto opublikowało zapytanie ofertowe na wykonawcę projektu przebudowy obiektu.

Zgodnie z tym, co ogłoszono, ma powstać nowy budynek szatniowo-sanitarny, trybuny, w pełni kryte, mają mieć 300 krzesełek, stadion będzie miał sztuczne oświetlenie i monitoring. Szczegółowy zakres modernizacji zobaczycie na screenie poniżej.

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Ciechanowiec

Decyzję tę skomentowały władze Unii Ciechanowiec, która korzysta z obiektu. W facebookowym wpisie czytamy:

“Nieskromnie napiszemy, że niemała w tym zasługa naszego Zarządu, który od ponad roku wytuptywał tę ścieżkę w Urzędzie Gminy. Oczywiście my jako Klub w żaden sposób nie jesteśmy w stanie partycypować w kosztach nowego stadionu, ale jako główny użytkownik tego obiektu, jesteśmy żywo zainteresowani jego losami i oczywiście zadeklarowaliśmy przed władzami miasta, że z przyjemnością weźmiemy udział w konsultacjach projektowych, jak również później w zarządzaniu obiektem”.

Stadion w Ciechanowcu jest malowniczo położony. Obok jest zalew. Obiekt jest jednak bardzo przestarzały (fot. facebook Unii Ciechanowiec)

Trzymamy kciuki za pomyślność tej inwestycji.

Fot. facebook Unii Ciechanowiec

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *