A klasa Okręgówka

Klasa okręgowa i A klasa – wyniki i tabele po weekendzie

Zobacz wszystkie wyniki meczów i tabele podlaskiej okręgówki i A klasy!

Klasa okręgowa

Bocian Boćki1-4KS Grabówka
Korona Dobrzyniewo Duże3-2KS Śniadowo
Tur II Bielsk Podlaski2-0UM Krynki
Hetman Tykocin2-2Magnat Juchnowiec Kościelny
Czarni Czarna Białostocka8-1Narew Choroszcz
Unia Ciechanowiec1-4Orlęta Czyżew
Kora Korycin15.11Piast Białystok
Rudnia Zabłudów0-1Puszcza Hajnówka
Pomorzanka Sejny4-2Jasion Jasionówka
1Puszcza Hajnówka82480040:4
2KS GRABÓWKA82480032:4
3CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA81961123:5
4Pomorzanka Sejny81651223:8
5Rudnia Zabłudów81651215:9
6Orlęta Czyżew81341314:13
7BOCIAN BOĆKI81240415:16
8Magnat Juchnowiec Kościelny71031310:16
9LZS Krynki81031411:12
10Piast Białystok7930416:15
11KS Śniadowo7930415:14
12Narew Choroszcz7930411:24
13UNIA CIECHANOWIEC893057:19
14Hetman Tykocin7721417:14
15Korona Dobrzyniewo Duże8620610:21
16Tur II Bielsk Podlaski862067:21
17UKS Konar Kora Korycin741159:25
18JASION JASIONÓWKA800083:38

A klasa grupa 1

Iskra Narew4-2Kolejarz Czeremcha
Husar Nurzec3-2Piłkawka Białystok
GKS Gródek3-1Turośnianka Turośń Kościelna
Cresovia II Siemiatycze2-1KS Sokoły
Żubr Drohiczyn4-2Pogoń Łapy
Znicz Suraż3-3Pionier Brańsk
1GKS GRÓDEK482207:3
2Pionier Brańsk4822011:9
3KS TUROŚNIANKA Turośń Kościelna4721111:7
4ISKRA WYSZKI372106:3
5Iskra Narew472117:7
6MKS POGOŃ ŁAPY4620214:10
7ŻUBR DROHICZYN3620110:6
8Husar Nurzec4620211:13
9Cresovia II Siemiatycze4620210:14
10Kolejarz Czeremcha331026:7
11KS Sokoły410134:8
12Znicz Suraż310126:11
13KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK410134:9

A klasa grupa 2

Kos 1984 Rutki8-3Wissa II Szczuczyn
Jastrząb Knyszyn2-2Pasja Kleosin
Grab Janówka0-2Pogranicze Kuźnica Białostocka
GKS Stawiski2-0Polonia Raczki
Włókniarz Białystok1-2Sudovia Szudziałowo
KS II Wasilków1-1Biebrza Goniądz
1GKS Stawiski3930010:1
2Wissa II Szczuczyn4721113:15
3Polonia Raczki4721110:4
4KS Wasilków II472114:3
5GRAB JANÓWKA462026:9
6KOS 1984 RUTKI4620214:12
7Sudovia Szudziałowo462027:10
8JASTRZĄB KNYSZYN451218:7
9PASJA KLEOSIN451218:8
10Biebrza Goniądz341118:6
11Pogranicze Kuźnica431036:10
12Włókniarz Białystok310124:8
13Supraślanka Supraśl310123:8

KTO WYGRA PODLASKI PUCHAR? ZAGŁOSUJ NA STRONIE GŁÓWNEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *