4 liga

Od 3. ligi do A klasy. weekendowa ściąga kibica

Przed nami kolejny piłkarski weekend w regionie. Przygotowaliśmy dla Was ściągę, z której dowiecie się, kto, z kim, kiedy zagra. Wrzucamy także tabele wszystkich lig – od trzeciej do A klasy.

3 liga

Ruch Wysokie MazowieckiePolonia Warszawa
odwołany na wniosek gospodarzy
RKS RadomskoOlimpia Zambrów6 września, 16:00
Jagiellonia II BiałystokKS Kutno5 września, 15:00
Lechia Tomaszów MazowieckiUnia Skierniewice6 września, 17:00
GKS WikielecHuragan Morąg5 września, 17:00
Pelikan ŁowiczLegia II Warszawa6 września, 11:15
Błonianka BłonieZnicz Biała Piska5 września, 16:00
Pogoń Grodzisk MazowieckiSokół Aleksandrów Łódzki5 września, 16:30
Świt Nowy Dwór MazowieckiKS Wasilków5 września, 16:00
Concordia ElblągBroń Radom5 września, 17:00
Legionovia LegionowoUrsus Warszawa6 września, 16:00
1Legia II Warszawa S.A.41031015:4
2MKS Świt Nowy Dwór Maz.41031012:4
3Sokół Aleksandrów4103108:2
4KS Legionovia493014:3
5GKS Pogoń Grodzisk Maz.493019:2
6KS KUTNO482207:4
7POLONIA WARSZAWA S.A.462025:4
8KS Błonianka Błonie4620211:7
9PELIKAN Łowicz461305:3
10KS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZ. SA462027:9
11Olimpia Zambrów462029:7
12MLKS Znicz Biała Piska451218:7
13RKP 1926 Broń Radom451214:7
14RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE341114:5
15MKS Kaczkan Huragan Morąg441124:7
16GKS LZS Wikielec4411210:13
17Jagiellonia II Białystok SSA441124:6
18KS Ursus W-wa431038:9
19RKS Radomsko430313:6
20UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.310122:5
21MMKS Concordia Elbląg400042:12
22KS Wasilków400042:17

4 liga

Sparta AugustówŁKS 1926 Łomża5 września, 15:00
Wissa SzczuczynDąb Dąbrowa Białostocka5 września, 11:00
Sokół 1946 SokółkaSparta 1951 Szepietowo6 września, 16:00
Promień MońkiMKS Mielnik6 września, 16:00
Orzeł KolnoWigry II Suwałki5 września, 16:00
MOSP BiałystokHetman Białystok6 września, 14:30
Cresovia SiemiatyczeKrypnianka Krypno6 września, 13:00
Warmia GrajewoKS Michałowo5 września, 16:00
1Tur Bielsk Podlaski61860025:4
2Wissa Szczuczyn61651020:5
3KS Michałowo61550123:8
4ŁKS 1926 Łomża51240114:5
5Krypnianka Krypno61240217:15
6Promień Mońki61031218:10
7Hetman Białystok61031213:12
8Cresovia Siemiatycze5721212:13
9MKS Mielnik662047:17
10Dąb Dąbrowa Białostocka562037:13
11Warmia Grajewo451213:5
12SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA5411311:17
13WIGRY II SUWAŁKI S.A.6411411:23
14MOSP Białystok541136:9
15Sparta 1951 Szepietowo531047:12
16Sparta Augustów631057:18
17Orzeł Kolno610157:22

Klasa okręgowa

Rudnia ZabłudówBocian Boćki6 września, 14:00
Puszcza HajnówkaJasion Jasionówka6 września, 17:00
Pomorzanka SejnyKora Korycin6 września, 16:00
Piast BiałystokUnia Ciechanowiec5 września, 17:30
Orlęta CzyżewCzarni Czarna Białostocka6 września, 15:00
Narew ChoroszczHetman Tykocinodwołany
Magnat Juchnowiec KościelnyTur II Bielsk Podlaski5 września, 16:00
UM KrynkiKorona Dobrzyniewo Duże6 września, 16:00
KS ŚniadowoKS Grabówka6 września, 16:00
1KS GRABÓWKA61860025:2
2Puszcza Hajnówka61860026:4
3CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA61341114:4
4Rudnia Zabłudów61341111:7
5BOCIAN BOĆKI61240213:8
6Pomorzanka Sejny61031211:6
7Orlęta Czyżew61031210:11
8KS Śniadowo5930212:8
9UNIA CIECHANOWIEC693036:9
10Narew Choroszcz6930310:16
11LZS Krynki572127:8
12Piast Białystok6620410:15
13Hetman Tykocin6620415:12
14UKS Konar Kora Korycin641149:17
15Magnat Juchnowiec Kościelny431034:13
16Tur II Bielsk Podlaski631054:18
17Korona Dobrzyniewo Duże631056:15
18JASION JASIONÓWKA600061:21

A klasa grupa 1

Pionier BrańskŻubr Drohiczyn6 września, 15:00
Pogoń ŁapyCresovia II Siemiatycze6 września, 17:00
KS SokołyGKS Gródek5 września, 16:00
Turośnianka Turośń KościelnaHusar Nurzec6 września, 16:00
Piłkawka BiałystokIskra Narew5 września, 16:00
Kolejarz CzeremchaIskra Wyszki6 września, 11:30
1KS TUROŚNIANKA Turośń 241105:2
2ISKRA WYSZKI241104:2
3GKS GRÓDEK241103:1
4Pionier Brańsk241104:3
5MKS POGOŃ ŁAPY231015:5
6ŻUBR DROHICZYN131003:0
7Kolejarz Czeremcha131003:1
8Cresovia II Siemiatycze231017:6
9Iskra Narew231012:4
10Husar Nurzec231016:6
11KS Sokoły200022:5
12KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK200021:5
13Znicz Suraż200023:8

A klasa grupa 2

Supraślanka SupraślWłókniarz Białystok5 września, 16:00
Sudovia SzudziałowoGKS Stawiski6 września, 15:00
Polonia RaczkiGrab Janówka5 września, 15:00
Pogranicze Kuźnica BiałostockaJastrząb Knyszyn6 września, 16:30
Pasja KleosinKos 1984 Rutki6 września, 16:00
Wissa II SzczuczynKS II Wasilków6 września, 17:00
1GRAB JANÓWKA262006:3
2KS Wasilków II262003:0
3Polonia Raczki241106:2
4Wissa II Szczuczyn241108:7
5GKS Stawiski131003:0
6Sudovia Szudziałowo231014:4
7KOS 1984 RUTKI231015:7
8PASJA KLEOSIN210114:5
9JASTRZĄB KNYSZYN210113:4
10Włókniarz Białystok000000:0
11Biebrza Goniądz100013:4
12Pogranicze Kuźnica200023:7
13Supraślanka Supraśl200021:6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *