4 liga Okręgówka

Środa w czwartej lidze i okręgówce [terminarz i tabele]

W środę rozegrane zostaną mecze piątej kolejki czwartej ligi i klasy okręgowej. Oto nasza ściąga, kto z kim i kiedy zagra.

4 liga

KS MichałowoCresovia Siemiatycze2 września, 17:30
Krypnianka KrypnoMOSP Białystok2 września, 17:30
Hetman BiałystokOrzeł Kolno2 września, 19:00
Wigry II SuwałkiPromień Mońki2 września, 16:00
MKS MielnikSokół 1946 Sokółka2 września, 17:00
Sparta 1951 SzepietowoWissa Szczuczyn2 września, 17:00
Dąb Dąbrowa BiałostockaSparta Augustów2 września, 17:00
ŁKS 1926 ŁomżaTur Bielsk Podlaski2 września, 19:26
1. Tur Bielsk Podlaski51550024-4
2. Wissa Szczuczyn51341018-5
3. ŁKS 1926 Łomża41240014-4
4. KS Michałowo51240116-8
5. Promień Mońki51031116-7
6. Krypnianka Krypno5930215-14
7. Cresovia Siemiatycze4721112-6
8. Hetman Białystok5721210-11
9. MKS Mielnik562034-13
10. Warmia Grajewo451213-5
11. MOSP Białystok441125-7
12. Sparta 1951 Szepietowo431037-10
13. Dąb Dąbrowa Białostocka431034-12
14. Sparta Augustów531046-15
15. Sokół 1946 Sokółka410137-14
16. Wigry II Suwałki510148-21
17. Orzeł Kolno510146-19
Bocian BoćkiKS Śniadowo2 września, 17:00
KS GrabówkaUM Krynki2 września, 17:30
Korona Dobrzyniewo DużeMagnat Juchnowiec Kościelny2 września, 18:00
Tur II Bielsk PodlaskiNarew Choroszcz2 września, 17:00
Hetman TykocinOrlęta Czyżew2 września, 17:30
Czarni Czarna BiałostockaPiast Białystok2 września, 17:30
Unia CiechanowiecPomorzanka Sejny2 września, 17:30
Kora KorycinPuszcza Hajnówka2 września, 17:00
Rudnia ZabłudówJasion Jasionówka2 września, 18:00

Klasa okręgowa

1. KS Grabówka51550022-2
2. Puszcza Hajnówka51550019-2
3. Bocian Boćki51240111-5
4. Czarni Czarna Białostocka51031111-4
5. Rudnia Zabłudów5103118-7
6. Unia Ciechanowiec593026-7
7. UM Krynki472117-5
8. Orlęta Czyżew572128-11
9. Pomorzanka Sejny572129-6
10. Piast Białystok5620310-12
11. KS Śniadowo462029-6
12. Hetman Tykocin5620315-10
13. Narew Choroszcz562036-16
14. Kora Korycin541137-10
15. Korona Dobrzyniewo Duże531045-12
16. Tur II Bielsk Podlaski531044-14
17. Magnat Juchnowiec Kościelny300031-12
18. Jasion Jasionówka500051-18

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *