Podlaska Piłka

A klasa

Ogarnięty stadion w Kuźnicy [ZDJĘCIA]

Działacze i sympatycy Pogranicza Kuźnica wykonali prace gospodarcze na stadionie. Za niespełna miesiąc drużyna rozegra tam pierwszy ligowy mecz.

„Mimo braku sparingu w tym tygodniu nasza drużyna nie próżnuje! Dzisiaj zagraliśmy z jednym z najbardziej wymagających przeciwników. Rywalem naszej drużyny był zaniedbany stadion, który od miesięcy potrzebował generalnego sprzątania” napisano na facebooku klubowym.

W kilka godzin pomalowano bramki, wyznaczono boisko, skoszono trawę i pomalowano linie, posprzątane zostały także trybuny na obiekcie. Pierwszy mecz w sezonie 2020/2021 Pogranicze zagra u siebie 22 lub 23 sierpnia. Rywalem zespołu będzie KS II Wasilków.

facebook.com/PograniczeKuznica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.