Podlaska Piłka

Okręgówka

Nowy trener KS-u Śniadowo wyznaczył cel drużynie na jesień

Od 1 lipca trenerem KS-u Śniadowo jest Dariusz Narolewski, były trener m.in. ŁKS-u Łomża czy Narwi Ostrołęka. Od razu wyznaczył drużynie cel na rundę jesienną 2020/2021.

Trener Narolewski zastąpił na stanowisku Łukasza Kołdysa. Co prawda prowadzi zespół dopiero od dwóch tygodni, ale zdążył poznać siłę drużyny i wyznaczył cel na nadchodzącą rundę.

KS Śniadowo chce powalczyć o awans

„Celem jest pierwsza piątka, później zobaczymy”powiedział szkoleniowiec. [W tym „później zobaczymy”, my już teraz widzimy apetyt na powalczenie o coś więcej.]

KS Śniadowo ma już za sobą pierwsze gry kontrolne. W ostatniej zremisował 1:1 z MKS-em Małkinia, wcześniej pokonał ULKS Ołdaki 3:2. Trener przyznał, że w sparingach jego zespół najbardziej musi pracować nad organizacją gry., bo to kuleje najbardziej.

W klubie doszło do kilku transferów. Kadrę usupełnili Mateusz Mocarski z ŁKS Łomża oraz kilku młodzieżowców, również z Łomży – Jakub Kotowski, Mateusz Mściwujewski i Bartek Bajkowski.

Dariusz Narolewski jest wychowankiem Wissy Szczuczyn, a oprócz niej grał m.in. w Warmii Grajewo, ŁKS-ie Łomża, Orle Kolno. Karierę piłkarską kończył jako grający trener Skry Wizna, którą następnie z ławki trenerskiej wprowadził z B-klasy do 4. ligi!

Jako trener prowadził także ŁKS Łomża w 2. i 4. lidze, Wissę Szczuczyn w 3. i 4. lidze, Orzeł Kolno w 3. lidze,Victorię Jedwabne w A klasie, Tęczę Łyse w Lidze Okręgowej i 4. lidze a ostatnio był trenerem Narwii Ostrołęka z którą wywalczył awans z A klasy do Ligi Okręgowej która jako beniaminek grała baraże do 4.ligi. Na swoim koncie ma również wiele grup młodzieżowych.

Źródło:facebook.com/KSSNIADOWOseniorzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.