Okręgówka

Projektant koszulek Wisły Kraków zaprojektował stroje Bociana!

Bocian Boćki przygotowuje się do nowego sezonu podlaskiej klasy okręgowej. Drużyna w nowym sezonie zagra w nowym komplecie strojów marki Keeza.

“Zataczamy koło, wracamy do tradycyjnych pasiaków, w których występowaliśmy w swoim debiutanckim sezonie” napisali na facebooku działacze Bociana.

Projektantem nowych trykotów jest Piłkarski Leniwiec, który w swoim CV ma projekty koszulek m.in. Wisły Kraków, Górnika Zabrze, czy Rakowa Częstochowa.

facebook.com/Bocian Boćki

Tę wyjątkowo uroczą koszulkę może mieć każdy. Klub wyjaśnia, jak można wejść w jej posiadanie: “Przed nowym sezonem musimy zadbać również o swoich kibiców! Mamy dla Was nie lada rarytas. Każdy z Was może mieć w posiadaniu naszą nową koszulkę domową. Koszt takiej koszulki wynosi 70zł i zawiera tylko i wyłącznie koszta jej produkcji. W tej cenie również nazwisko (ksywka) i numer na plecach. Zapisy prowadzimy do niedzieli, godziny 20. Zainteresowanych prosimy o wiadomość prywatną ze szczegółami zamówienia: Imię i nazwisko, rozmiar koszulki, nazwisko (ksywka) i numer na plecach”.

Sezon 2020/2021 w podlaskej okręgówce, w której Bocian będzie beniaminkiem, rusza w sierpniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *