Podlaska Piłka

A klasa

Rezerwy Tura zdecydowały, w której lidze zagrają w kolejnym sezonie

Jeszcze wczoraj nie wiedzieliśmy, czy Tur II Bielsk Podlaski zdecyduje się przystąpić w kolejnym sezonie do rozgrywek klasy okręgowej. Dziś zapadła już ta decyzja.

Po dzisiejszym spotkaniu władz i zawodników klubu, podjęto decyzję o przyjęciu awansu do okręgówki.

„W dniu dzisiejszym spotkaliśmy się Radą Drużyny, aby przegłosować, być albo nie być naszego uczestnictwa w sezonie 2020/21 w Klasie Okręgowej Seniorów. Stosunkiem głosów 5 do 2 przegłosowaliśmy, że przyjmujemy awans i jesienią gramy w KOS” informują nas działacze Tura II.

-Większość zawodników chciała spróbować swoich sił w okręgówce, dla wielu, szczególnie starszych, jest to być może ostatnia szansa, żeby zagrać na wyższym poziomie. Skorzysta na tym pierwszy zespół, bo młodzi zawodnicy będą mogli ogrywać się na wyższym szczeblu, grając więcej meczów, z lepszymi rywalami. Bardzo pomaga nam nasza Pani Wójt, dlatego jesteśmy spokojni i finanse na poziomie okręgówkimówi Marek Polubiatko z zarządu klubu.

Po decyzji Polskiego Związku Piłki Nożnej, awans do klasy okręgowej uzyskały drużyny po dwa zespoły, które w tym momencie znajdowały się na miejscach dających awans. Razem z Turem II, awans z pierwszej grupy uzyskał Bocian Boćki. Z drugiej grupy awansowała Korona Dobrzyniewo i Jasion Jasionówka. Czy wszystkie kluby zechcą podjąć wyzwanie gry w klasie okręgowej, dowiemy się w najbliższym czasie.

Źródło/foto: facebook.com/TurIIBielskPodlaski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.