Futsal

Futbalo bliżej triumfu w 2. lidze futsalu

W pierwszym finałowym meczu 2. ligi futsalu województwa podlaskiego białostockie Futbalo pokonało Browar Północny Futsal Team Suwałki 6:4.

Mecz rozegrany w Białymstoku był bardzo wyrównany. Lepiej zaczęli go goście z Suwałk, którzy już w 1. minucie prowadzili 1:0 po golu Bujnowskiego. W 7. minucie Futbalo wyrównało, a dwie minuty później wyszło na prowadzenie. Wtedy do głosu doszli goście, którzy strzelili trzy bramki i prowadzili 4:2. Wydawało się, że Suwaalczanie zejdą do szatni z prowadzeniem, ale gospodarze nie dali gościom odetchnąć. Na 4:3 strzelił bramkarz Futbalo, a dwie minuty przed przerwą Futbalo wyrównało. Do przerwy był remis.

KTO AWANSUJE DO 4. LIGI? ZAGŁOSUJ W ANKIECIE NA STRONIE GŁÓWNEJ!

W 7. minucie drugiej części Futbalo już prowadziło 5:4. Później mecz się wyrównał, ale końcówka znów należała do gospodarzy, którzy zdobyli szóstego gola i wygrali 6:4.

To Futbalo jest bliżej zwycięstwa, ale pierwszy mecz pokazał, że Browar Północny nie jest bez szans w starciu z faworytem z Białegostoku.

– Mimo porażki, z podniesionymi głowami wracamy do domu i czekamy na rewanż w Suwałkach. czytamy na facebooku suwalskiego zespołu.

Rewanż rozegrany zostanie w Arenie Suwałki w następny weekend.

Źródło: facebook Browar Północny Futsal Team Suwałki