Podlaska Piłka

Futsal

Bez kompr(e)misów. Pewne zwycięstwa w 2 lidze futsalu

Nie było remisów, wyniki meczów nie ważyły się do ostatnich minut. We wszystkich spotkaniach pierwszej kolejki 2. ligi futsalu, padły wysokie wyniki.

W pierwszej grupie MOSiR Futsal Grajewo pokonali Bonito Białystok 9:2. Goście grali dobrze, udowodnili, że mimo młodego wieku będą niewygodnym przeciwnikiem dla pozostałych ekip. -Pokazali, że potrafią grać w piłkę i tylko brak szczęścia i skuteczności sprawił, że zdobyli tylko dwie bramki. Dobrze spisywali się nasi obaj bramkarze, którzy kilka razy popisali się przepięknymi paradami – czytamy w relacji z meczu na facebooku MOSiR-u.

-Bolesna porażka na początek ligowych zmagań w meczu, który mógł potoczyć się zupełnie inaczej gdyby nie nasza fatalna skuteczność i „wielbłądy” w obronie, po których traciliśmy bramki.
Chociaż bardzo niekorzystny wynik idzie w świat nasza gra nie wyglądała najgorzej
z nadzieją opisują mecz zawodnicy Bonito.

Jak zwykle, nie zawiedli grajewscy kibice, których na mecz przyszło około 150. Mecz miał ładną oprawę. Piłkarze wyszli na mecz w asyście grupy tanecznej Warmia Angels, która zaprezentowała się w przerwie spotkania. Tradycyjnie strzelec pierwszej bramki otrzymał upominek od szkółki pływackiej Aqva Sport. Skrót meczu obejrzycie poniżej.

W drugim meczu pierwszej grupy dwie drużyny podzieliła różnica również siedmiu goli. 8:1 Browar Północny Futsal Team Suwałki pokonał DTS Helios Białystok. Bramki dla suwalczan zdobywali: Stasiński x3, Saładonis x2, Barwicki, Bujnowski, Kamiński. Poniżej odnośnik do galerii z meczu.

W drugiej grupie było równie bezkompromisowo. Domowy mecz przegrał KS UM Krynki. Goście, Futbalo Białystok, przyjechali w roli faworyta i nie zawiedli – wygrali 11:2. Mieli chrapkę na więcej. – Wynik cieszy, ale specyficzna hala nie pozwoliła nam w pełni pokazać nasze umiejętności. Mało było dziś futsalu, najważniejsze są jednak 3 punkty opisują mecz.

Mniej gościnni od KS UM Krynki, byli futsalowcy LZS Choroszcz. Odprawili z kwitkiem gości z Grey Groose Białystok. Pokonali ich aż 18:3. Wynik nie załamał jednak białostoczan. – Rywal był dużo lepszy, bardziej doświadczony i dał nam ważną lekcję. Mimo bardzo słabej pierwszej połowy, druga wyglądała dużo lepiej. Nie poddajemy się, pracujemy dalej i mamy nadzieję zaprezentować się dużo lepiej w kolejnym meczunapisali na facebooku zawodnicy Grey Groose. Pierwszego gola dla LZS-u Choroszcz zdobył Damian Zubowski. Oto nagranie:

Druga kolejka rozgrywek już w najbliższy weekend.

  • Kolejka 2 w dniach 14-12-2019/15-12-2019
  • BONITO BIAŁYSTOK – BROWAR PÓŁNOCNY FUTSAL TEAM SUWAŁKI
  • MOSiR Grajewo – DTS Helios Białystok
  • GREY GOOSE BIAŁYSTOK – pauzuje w kolejce
  • FUTBALO BIAŁYSTOK – LZS CHOROSZCZ
  • ŻUBR DROHICZYN – Urząd Miejski Krynki

Zdjęcie: https://www.facebook.com/elhurt.elmet.helios/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.