4 liga

Problemy z młodzieżowcami w Sparcie Augustów

Rzadko mamy okazję informować o wydarzeniach w Sparcie Augustów. Nadrabiamy więc zaległości i zaglądamy na północ województwa.

Sparta przegrała pierwszy mecz w sezonie. Na własnym boisku uległa 0:1 Hetmanowi Białystok. Gol dla gości padł po prostym błędzie obrońców Sparty.

W meczu mieliśmy sporo sytuacji, ale ponownie straciliśmy bramkę po prostym indywidualnym błędzie i nie daliśmy rady już dogonić przeciwnikapowiedział po meczu Augustowskiemu Reporterowi trener Sparty Rafał Harasim.

Sparta jest wskazywana przez wielu kibiców jako zespół, który będzie bronił się przed spadkiem z 4. ligi. Na szczęście sytuacja w klubie jest lepsza niż w poprzednim sezonie, w którym borykano się z poważnymi problemami kadrowymi. “Zdarzały się sytuacje, że ciężko było zebrać meczową jedenastkę”czytamy w artykule Augustowskiego Reportera.

W tym sezonie sytuacja kadrowa Sparty poprawiła się. Niemal wszyscy zawodnicy wznowili treningi po przerwie letniej, do drużyny dołączyło też kilku chłopaków z Suwałk, w tym bramkarz.  -Największym problemem są dla nas młodzieżowcy. Musi grać dwóch,  a my w składzie mamy tylko czterech wyjaśnia trener Harasim.

W najbliższy weekend Sparta na wyjeździe zagra z drużyną mającą jeszcze większe problemy – Dębem Dąbrowa Białostocka. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę o 16:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *