4 liga

W środę grała czwarta liga

Status quo został zachowany w “czubie” tabeli czwartej ligi. Warmia, która wygrała z rezerwami Wigier, wciąż o jeden punkt wyprzedza KS Wasilków, który pokonał u siebie Tur Bielsk Podlaski.

Warmia już w 9. minucie objęła prowadzenie po golu z poza pola karnego Pawła Sypytkowskiego. Równie dobrze jak w cały mecz, gospodarze weszli również w drugą połowę. W 47. minucie, kiedy strzałem z ostrego kąta na 2:0 podwyższył Kondratowicz. W 82. minucie wynik meczu ustalił Edison, strzelając setnego gola dla “Wilków” w tym sezonie.

Trudniejszą przeprawę miał KS Wasilków. Długo nie mógł przedostać się przez zasieki defensywne Tura, który w tym meczu wyszedł w ustawieniu bardzo defensywnym. I ono bardzo długo przynosiło efekt. Kluczowym momentem meczu było wprowadzenie przez trenera Wasilkowa, lidera strzelców 4. ligi Dawida Śliwowskiego. To ten napastnik, mierzący ponad 190 cm dał zwycięskiego gola dla Wasilkowa. W 73. minucie idealnie, głową, wykończył dośrodkowanie ze skrzydła. KS wygrał z Turem 1:0.

Jeden mecz w tej kolejce się nie odbył. Drużyna KS Śniadowo nie pojechała na mecz z KS-em Michałowo, więc zapewne Michałowo otrzyma 3 punkty za walkower. Rycerze wiosny, czyli Wissa Szczuczyn, wygrała 2:1 z Hetmanem Białystok i utrzymała 3. miejsce w tabeli. 8:3 Sparta Augustów pokonała na wyjeździe Magnata Juchnowiec, a Sparta Szepietowo, równie wysoko, bo 5:1 rozbiła na wyjeździe MKS Mielnik. Wyniki i tabelę znajdziecie poniżej.

www.90minut.pl

Zdjęcie: https://www.facebook.com/turbielsk/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *