Podlaska Piłka

3 liga 4 liga A klasa Okręgówka

Piłkarska majówka

Trzecioligowcy zagrają dopiero w weekend, natomiast od 4 ligi do A klasy, spora część meczów zostanie rozegrana w środku tygodnia.

Już we wtorek zagrają w 4 lidze KS Wasilków z Dębem Dąbrowa Białostocka, Magnat Juchnowiec z Cresovią Siemiatycze i MOSP Białystok z Wissą Szczuczyn. Cztery mecze zostaną rozegrane 1 maja: Wigry – Hetman, Prmień – Śniadowo, Sparta Szepietowo – Warmia Grajewo i Sparta Augustów – Tur. Mecz MKS Mielnik – Biebrza Goniądz został przełożony na 29 maja.

Kolejka ligowa w okręgówce również rozpocznie się we wtorek, zagrają wtedy Hetman z Piastem i Jasion z Orłem. W środę Sokół Sokółka podejmie Puszczę Hajnówka, Kora zagra u siebie z Pomorzanką, a Polonia Raczki pojedzie do Krynek na mecz z KS UM. Dopiero 8 maja Rudnia zagra z Czarnymi Czarna Białostocka. Z kolei wolne będą mieć Korona i Krypnianka, które zagrały ze sobą w ramach tej kolejki już 17 kwietnia. Krypnianka wygrała w Dobrzyniewie 5:1.

Z kolei w A klasie tylko dwa mecze odbędą się w majówkę. W środę Orzeł zagra z Jastrzębiem a Pogranicze ze Zniczem. 15 maja KS Grabówka zagra z Narwią Choroszcz.


Weekend na boisku spędzą trzecioligowcy. ŁKS Łomża w niedzielę u siebie zagra z Lechią Tomaszów Mazowiecki, Ruch również w niedzielę na wyjeździe powalczy o punkty z Pelikanem Łowicz, a Olimpia Zambrów w sobotę na własnym boisku podejmie Sokół Aleksandrów Łódzki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.