3 liga

ŁKS Łomża. “Przydałoby się coś pomiędzy 3 a 4 ligą”

ŁKS Łomża w ostatnich sparingach wypada co raz lepiej. Klub z silniejszymi przeciwnikami sobie nie radził, ale pokonuje z łatwością czwartoligowców.

Dzięki, że jesteś z nami!

ŁKS wygrał ostatnio 2:1 z Warmią Grajewo, czyli wiceliderem czwartej ligi, i pokonał Wissę Szczuczyn 4:0. -Był to jeden z najlepszych sparingów w okresie przygotowawczym, jeśli chodzi o poruszanie się na boisku, organizację gry – powiedział po meczu z Wissą trener ŁKS-u Robert Speichler. Z Warmią Grajewo drużyna również zaprezentowała się bardzo dobrze. Jak ocenił Speichler, ŁKS dominował w tym sparingu, całą drugą część meczu spędzając na połowie przeciwnika.

Z każdym kolejnym meczem kontrolnym Łomżanie wyglądają lepiej. Jednak nie wiemy, na ile jest to efekt poprawy gry, a na ile co raz słabszej jakości rywali. W pierwszych meczach ŁKS nie radził sobie dobrze, przegrywając z Olimpią Zambrów 0:5 i Pogonią Siedlce 0:4. Dostrzega to trener Speichler.

-Ostatnie spotkania pokazały, że poziom podlaskiej czwartej ligi sporo jednak odbiega od trzeciej ligi. Postęp w naszej grze widać na tle czwartoligowców. A zobaczymy jak to będzie wyglądać na poziomie trzeciej ligi mówi trener Speichler portalowi naszsport.info.

Widzi to także zarząd klubu. Gościem poniedziałkowej audycji “Z 18” w Radiu Nadzieja, poświęconej ŁKS-owi Łomża, był członek zarządu klubu, Karol Dzbeński, który również przyznał, że ŁKS będzie miał ogromne problemy z utrzymaniem się w III lidze, jednak z tym składem, w 4 lidze powinien być jedną z najlepszych drużyn. Poniżej rozmowa z Karolem Dzbeńskim.

ŁKS ma w planach jeszcze jeden sparing. 9 marca ma zagrać z Koroną Ostrołęka. Pierwszy ligowy mecz zagra 23 marca u siebie z Legionovią Legionowo.

O ŁKS-ie Łomża informuje https://naszsport.info/wiadomosci/pokaz/1201,lomza-kolejni-pilkarze-ubyli-z-kadry-lks-1926-lomza

Zdjęcie: https://www.facebook.com/lks1926lomza/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *