Podlaska Piłka

4 liga

Nowy piłkarz Warmii. „Pomoże w walce o awans”

Warmia Grajewo w zimowej przerwie postawiła przede wszystkim na utrzymanie zawodników, którzy już są w kadrze drużyny.

-Jeśli ktoś przyjdzie do klubu, musi to być zawodnik, który podniesie poziom sportowy zespołu mówili działacze. I wydaje się, że tak właśnie jest w przypadku nowego gracza „Wilków”. Jest nim Paweł Drażba, były zawodnik m.in. Jagiellonii Białystok, Pogoni Siedlce, ŁKS-u Łomża. Paweł reprezentował ostatnio barwy Hetmana Białystok.

-Jesteśmy przekonani, że zawodnik wzmocni siłę ataku naszego zespołu w rozpoczynającej się już za niespełna dwa tygodnie rundzie wiosennej rozgrywek czwartej ligiczytamy na stronie klubu. Walkę o awans Warmia rozpocznie za dwa tygodnie meczem na wyjeździe z Cresovią Siemiatycze.

PAWEŁ DRAŻBA

Urodzony 4.10.1994 roku w Gołdapi Paweł Drażba ma 184 cm wzrostu i waży 74 kg. Jest wychowankiem klubu MAMRY Giżycko. Kolejne kluby tego piłkarza to OKS 1945 Olsztyn (obecnie STOMIL), JAGIELLONIA Białystok (Ekstraklasa), POGOŃ Siedlce (I liga), ŁKS 1926 Łomża (III liga), TUR Bielsk Podlaski (III liga) i ostatnio HETMAN Białystok. W sezonie 2013/2014 Drażba zagrał 10 razy w Ekstraklasie w barwach JAGIELLONII Białystok. Wystąpił również dwukrotnie w Pucharze Polski a zdobyta przez niego bramka w meczu ze ŚLĄSKIEM we Wrocławiu w 1/8 rozgrywek zadecydowała o awansie „Jagi” do ćwierćfinału ówczesnej edycji Pucharu Polski. W ubiegłym roku zawodnik miał operację ręki i nie grał zbyt wiele. Obecnie jest już zdrowy i w okresie zimowym trenował z OLIMPIĄ Zambrów. W sobotę piłkarz zagrał w sparingu WARMII z OLIMPIĄ a po meczu szybko doszedł do porozumienia z Zarządem naszego Klubu. W poniedziałek zawarta została umowa na transfer definitywny zawodnika do WARMII Grajewo z HETMANA Białystok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.