3 liga

Odszedł Jan Michalski, od wielu lat wierny kibic Olimpii

Takich kibiców chce mieć każdy klub, i to tacy kibice są z drużyną na dobre i złe. Niestety, jeden z nich już z góry oglądać będzie występy swojej kochanej drużyny.

Jan Michalski (na zdjęciu pierwszy z lewej) od wielu lat kibicował zambrowskiej Olimpii. Był niemal na każdym meczu domowym. Odszedł w tym tygodniu.
-Z pewnością pozostanie na stałe w pamięci innych kibiców. Pamiętamy go jako niezwykłego widza meczów Olimpii Zambrów, który śledził je z radiem przy uchu, słuchając równolegle relacji z innych boiskczytamy na stronie olimpiazambrow.pl.

O wspomnienie pana Jana poprosiliśmy innego, wiernego kibica Olimpii, Zbigniewa Dowlaszewicza.

“Jan był on osobą, która mało z kim rozmawiała. Zdążyłem na szczęście w listopadzie zrobić mu to zdjęcie na trybunach. Praktycznie był na każdym domowym meczu. Jak był to też tylko oglądał, nie komentował. We wcześniejszym okresie, jak nie było internetu i smartfonów to przychodził i słuchał przez radyjko relacji S-13 z innych stadionów i przekazywał na żywo wyniki innym kibicom. Praktycznie nie ważna dla niego była pogoda, już jak jeden z pierwszych, na długo przed pierwszym gwizdkiem sędziego, zasiadał na trybunach w oczekiwaniu na rozpoczęcie spotkania. Widocznie chciał by ktoś nie zajął mu jego ulubionego miejsca przy samej budce spikera”.

Z żalem przyjęliśmy tę informację. Każdemu klubowi życzymy tak wiernych kibiców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *