nagroda miesiąca

Nagroda stycznia także od prezesa Podlaskiego ZPN-u

O nagrodę stycznia walczą MOSiR Grajewo i Narew Choroszcz. Tym razem nie będzie to tylko symboliczna nagroda. Prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, Sławomir Kopczewski, przekazał nam piłkę futsalową, którą my przekażemy z kolei zwycięzcom w głosowaniu.

Pierwsza nominacja: Narew Choroszcz. Objawienie zimy. Drużyna pewnie zmierza po mistrzostwo drugiej ligi futsalu. Była blisko sprawienia niespodzianki w Pucharze Polski, dopiero w końcówce przegrywając z ekstraklasowym MOKS-em Słoneczny Stok. 
Druga nominacja: Futsal MOSiR Grajewo. Inna drugoligowa ekipa, która po raz pierwszy rywalizuje w rozgrywkach futsalowych. Na boisku spisuje się dobrze, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje organizacja meczów u siebie. Nagrody, zbiórki pieniędzy, konkursy, znakomita frekwencja. To właśnie tworzy wyjątkowy klimat meczów w Grajewie. 

W ankiecie na facebooku głos oddało już niemal 1000 osób, a mimo tego przewaga Narwi Choroszcz wynosi tylko 1%. Głosować można do środy. Zachęcamy! Link znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *