bo swojskie smakuje lepiej

Futsal

Wyniki i tabela po 6 kolejce II ligi futsalu

W weekend rozegrano kolejkę numer 6 II ligi futsalu w województwie podlaskim.

Najlepsze nastroje panują w Choroszczy. Narew, po trudnym meczu, pokonała na wyjeździe Spartę Szepietowo 7:6 i powiększyła przewagę nad rywalami do 6 punktów. Stało się tak dzięki porażce FC Zambrów u siebie z MOSiR-em Grajewo 7:8.

-Wygrana w ważnym meczu! Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Do przerwy drużyna z Grajewa wygrywała 5:1, jednak zespół gospodarzy nie odpuścił i za wszelką cenę starał się doprowadzić do wyrównania, strzelając w drugiej połowie sześć bramek. MOSiR dołożył trzy i zwycięstwo stało się faktem – czytamy na facebooku grajewskiej drużyny.

Uzasadniona radość na twarzach futsalowców MOSiRu po meczu z FC Zambrów

W pozostałych meczach pewne zwycięstwa zanotowały Żubr Drohiczyn (5:0 z KS Grabówka) i MOKS II Słoneczny Stok (13:2 z KS UM Krynki). W tabeli prowadzi Narew, na drugim miejscu jest FC Zambrów.