4 liga

Czterech piłkarzy z podlaskiego zagra w test meczu projektu “Ty Też Masz Szansę”

Sokół Sokółka, KS Michałowo, Piast Białystok i MOSP Białystok – piłkarze z tych podlaskich klubów będą mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w test meczu projektu “Ty Też Masz Szansę”. 

– Jako grupa “Skauting Mazury Podlasie” poleciliśmy ośmiu zawodników z podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, co przy dwudziestu dwóch zawodnikach z całej Polski daje nam jakieś czterdzieści procent biorących udział w projekcie. – mówi nam Daniel Dąbrowski, jeden ze skautów “TTMSZ”.

Test mecz, który obserwować będą skauci z całej Polski, odbędzie się 19 stycznia w pełnowymiarowej hali ze sztuczną nawierzchnią w podwarszawskim Milanówku. Mecz oglądają każdego roku trenerzy, działacze i poszukiwacze talentów z całej Polski. Mecz śledzą także dziennikarze sportowi. Inicjatorem “Ty Też Masz Szansę” jest Emil Kot. 

“Nie jesteśmy managerami czy agentami. Robimy to w cieniu reflektorów i blasków fleszy. Po swojemu, bez gigantycznego sponsora i telewizji. Tworzymy to przede wszystkim dla zdolnej młodzieży i dla dobra polskiej piłki. Wiemy i wierzymy w to, że w ktorejś edycji trafi się zawodnik, który wypłynie na szerokie wody europejskiego futbolu. Zdolnej młodzieży w naszym kraju nie brakuje.”czytamy na stronie projektu www.ttmsz.pl.  FILM PROMOCYJNY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *