3 liga

Rezerwy Jagi mocne. 4:0 z silnym trzecioligowcem

Trener Jagiellonii II Białystok Wojciech Kobeszko nie krył zadowolenia po pierwszym meczu sparingowym prowadzonej przez siebie drużyny. Rezerwy Jagi 4:0 wygrały ze Zniczem Biała Piska.

– Na pewno było to dla nas cenne doświadczenie. To było nasze pierwsze spotkanie po dłuższej przerwie. Wynik jest wysoki. Mieliśmy sporo sytuacji w tym meczu, wszystkich nie wykorzystaliśmy. Graliśmy z dobrym przeciwnikiem. Rezultat, jak wspomniałem, jest wysoki, ale nie przyszedł nam łatwo. Zespół Znicza prowadził grę dosyć często w tym starciu, ale nasza defensywa była w tym meczu na naprawdę przyzwoitym poziomie. Przeciwnik takich klarownych, stuprocentowych sytuacji sobie za dużo nie stworzył, natomiast my sporo stworzyliśmy powiedział po meczu Wojciech Kobeszko, trener drugiej drużyny Jagiellonii (www.akademiajagiellonii.pl).

W drużynie trzecioligowca zadebiutował piętnastoletni talent Oliwier Wojciechowski, wychowanek Ruchu Wysokie Mazowieckie. Po meczu trener Kobeszko zaznaczył, że nie będzie się bał stawiać na tak młodych zawodników. Dodał również, że wynik tego meczu nie do końca odzwierciedlał grę jego zespołu.

-W tym spotkaniu nie ustrzegliśmy się sporej liczby błędów, ale już na ten temat rozmawialiśmy z trenerem Pawłowski z chłopakami. Wiemy nad czym pracować. Oczywiście, zawsze miło jest wygrać mecz, ale nie chciałbym, żebyśmy patrzyli tylko na wynik. Chciałbym, żebyśmy się solidnie przygotowali do sezonu zakończył opiekun jagiellońskich rezerw.

Kolejnym sparingowym rywalem Jagiellonii II będzie ŁKS Łomża. Pozostałe sparingi drużyna zagra z następującymi rywalami:

  • 04.07.2020 Jagiellonia II Białystok – Znicz Biała Piska, godzina 10.00;
  • 07.07.2020 Jagiellonia II Białystok – Wissa Szczuczyn, godzina 18.00;
  • 11.07.2020 Olimpia Zambrów – Jagiellonia II Białystok
  • 18.07.2020 MKS Mazur Ełk – Jagiellonia II Białystok;
  • 25.07.2020 Warmia Grajewo – Jagiellonia II Białystok;
  • 01.08.2020 KS Wasilków – Jagiellonia II Białystok;
  • 08.08.2020 Olimpia Zambrów – Jagiellonia II Białystok.

www.akademiajagiellonii.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *