Podlaska Piłka

U nas znajdziesz miejsce na Twoją reklamę! Napisz: kontaktpodlaskapilka@gmail.com

Futbalo awansowało do 1/16 Pucharu Polski w futsalu! – Podlaska Piłka

Futbalo awansowało do 1/16 Pucharu Polski w futsalu!

W trakcie rozgrywanych w Tychach Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu, rozlosowano pary 1/32 Pucharu Polski na szczeblu centralnym seniorów. Województwo podlaskie reprezentuje w rozgrywkach zdobywca regionalnego pucharu – Futbalo Białystok. Los był łaskawy dla białostoczan, wręczając im wolny los, co oznacza awans do 1/16 finału bez gry. Losowanie odbyło się podczas turnieju, na którym nasze województwo także reprezentowało Futbalo. Młodzi futsalowcy tego zespołu awansowali z grupy do 1/8 finału. Niestety ulegli w nim LZS Dragon Bojano, ale dopiero w rzutach karnych, plasując się w najlepszej ósemce w kraju. Warto zaznaczyć, że w organizacji wyjazdu na turniej pomógł klubowi Podlaski Związek Piłki Nożnej, który opłacił koszt transportu do Tychów. Zdjęcia: Przemysław Sarosiek (facebook)/ Futbalo Białystok (facebook)