Okręgówka

Śmierć na boisku, trybuny-bubel. Relacja “Łączy Nas Piłka” z Mielnika

Redaktorzy portalu www.laczynaspilka.pl zrelacjonowali kolejny mecz z naszej podlaskiej klasy okręgowej. Tym razem pojechali do Mielnika, gdzie MKS grał z Unią Ciechanowiec.

LANKI I WKRĘTY NA JESIEŃ!https://kajasport.pl/pol_m_Obuwie_Buty-pilkarskie_Korki-2202.html

Po raz kolejny, tak jak w przypadku relacji z meczu Hetman – Kora, dowiedzieć się można sporo ciekawych rzeczy, dotyczących tym razem spadkowicza z 4. ligi. W relacji w ramach akcji “100 meczów na stulecie PZPN” przeczytacie m.in. o postaci wyjątkowej, czyli Janie Zdunewiczu, czy o trybunach z szatniami, które wyglądały imponująco, ale okazały się budowlanym bublem…

Początek przeczytacie tutaj, a na końcu znajdziecie link do całości.


W 2019 roku, z okazji 100-lecia PZPN, oglądamy i zachęcamy do obejrzenia na żywo 100 oficjalnych, rozgrywanych w Polsce spotkań. Jak było na jednym z nich? Zapraszamy do lektury!

8 września 2019, godz. 14:00, 5. kolejka podlaskiej klasy okręgowej (grupa Płock), Mielnik, ul. Zamkowa.

MKS MIELNIK – UNIA CIECHANOWIEC 4:0.

MECZ NR: 77/100.

PRZEJECHANE KILOMETRY: 35, z wcześniejszego meczu w Czeremsze . Podlaskie drogi łączące małe miejscowości są niezwykle urokliwe, ale pod warunkiem, że przemierza się je rowerem podczas urlopu (co kilkakrotnie nam się zdarzyło). Gdy jednak trzeba szybko przemieścić się z miejsca na miejsce, nieco zadanie utrudniają, ale szczęśliwie dojechaliśmy na miejsce o czasie. Z ciekawszych atrakcji mijanych po drodze – trochę niewspółgrające z sielskim wizerunkiem Podlasia potężne zbiorniki na ropę naftową i jej przepompownia na ropociągu „Przyjaźń”. Robi wrażenie. Nie pokażemy Wam jednak zdjęć, bo z uwagi na napięty harmonogram nie było czasu, by się zatrzymać i coś pstryknąć. W końcu to akcja „100 meczów na 100-lecie PZPN”, a nie „100 zbiorników na 100-lecie ropociągu”.

TEMPERATURA: 25 stopni Celsjusza. Pogoda jeszcze piękniejsza niż kilka godzin wcześniej. Oj, będziemy tęsknić…

BILETY: Niestety brak, choć bardzo możliwe, że klub zrobi dla nas wyjątek. Po odebraniu od nas pamiątkowego proporczyka prezes Damian Sypek, że w rewanżu za prezent klub może się odwdzięczyć darmowymi wejściówkami do końca sezonu.

SPIKER: Brak. O darmowym spikerze do końca sezonu prezes nic nie mówił…

CATERING: Również brak. W Mielniku da się jednak dobrze zjeść, choć niekoniecznie może się to udać podczas przerwy.

TABLICA WYNIKÓW: Brak.

TOALETA: Owszem, nawet dwie.

CZYTAJ DALEJ CAŁY TEKST NA LACZYNASPILKA.PL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *