A klasa

Walka o kolejne punkty w lidze. Kto, z kim i gdzie?

Zapraszamy na krótki przegląd tego, co wydarzy się w podlaskiej piłce w najbliższy weekend!

Sytuacja naszych trzecioligowców wciąż nie jest dobra. Najlepszy Ruch zajmuje dopiero 13. miejsce. Wszystkie podlaskie zespoły zagrają w weekend u siebie z zespołami, które są w zasięgu i Ruchu, i Olimpii, i KS-u Wasilków.

W 4. lidze w większości meczów “góra” zagra z “dołem”. Na pewno ciekawie będzie w Mońkach, gdzie Promień podejmie Krypniankę. Drugim interesującym starciem będzie mecz ŁKS-u Łomża z KS-em Michałowo.

W klasie okręgowej hitem kolejki będzie mecz Pomorzanki Sejny z MKS-em Mielnik. O kolejne punkty powalczy silny beniaminek z Grabówki, który zagra z Rudnią Zabudów, jednym z faworytów rozgrywek, który zajmuje dopiero 5. miejsce.

Bardzo interesująca kolejka rozegrana będzie w pierwszej grupie A klasy. Sporo może zmienić się w czubie tabeli. Piąta w tabeli Pogoń zagra z drugim Turem II, szósta Iskra Wyszki z trzecim Żubrem, ósma Iskra Narew z liderem z Bociek. Co ciekawie, te dwie ostatnie drużyny dzielą w tabeli tylko 3 punkty.

W drugiej grupie Pasja, która gra coraz lepiej, zagra z wiceliderem, Supraślanką. Lider z Jasionówki będzie mógł powiększyć przewagę, bo jego przeciwnikiem będzie Jastrząb Knyszyn, który dotąd zdobył tylko 3 punkty w 5 meczach.

Życzymy udanego sportowego weekendu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *