Folklor podlaskich boisk

W Szczuczynie ruszyła akademia Maćka Makuszewskiego

I Festiwal Piłkarski oficjalnie rozpoczął funkcjonowanie Akademii Piłkarskiej Macieja Makuszewskiego, otwartej w Szczuczynie, skąd pochodzi piłkarz Lecha Poznań.

Podczas imprezy przeprowadzono treningi dla dzieci oraz spotkanie z rodzicami. Wszystko po to, żeby zaprezentować sposób, w jaki będzie funkcjonować akademia. Transmisja na żywo z imprezy odbyła się na facebooku (link pod tekstem).

-Ze swojej strony obiecuję, że zaangażowanie moje i moich współpracowników, będzie na najwyższym poziomie. Chcemy, żeby akademia w Szczuczynie była jedną z najlepszych akademii w Polscepowiedział Makuszewski na otwarcie imprezy.

Na imprezie obecny był prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, Sławomir Kopczewski.

-Maciek jest autorytetem, i na boisku, i poza nim, a tych dwóch rzeczy nie możemy rozgraniczać. Nie słyszałem, żeby za Maćkiem ciągnęło się coś złego. Zawodnicy, którzy kończą karierę, często otwierają szkółki piłkarskie, a Maciek robi to, będąc wciąż czynnym zawodnikiemstwierdził prezes Kopczewski.

W akademii obecnie trenuje około 60 dzieci. Informacje na temat jej funkcjonowania można znaleźć na facebooku, w wyszukiwarce wpisać trzeba “Akademia Piłkarska Macieja Makuszewskiego”.

Link do transmisji na żywo: https://www.facebook.com/2131972863538368/videos/741495469556370/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *